1-й Всеукраїнський гандбольний турнір в Ірпені — 14 квітня 2018 року — Ірпінська ЗОШ № 3

Всеукраїнський турнір з гандболу на призи Народного депутата України Юрія Кармазіна серед дівчат 2006—2007 р. н. розпочато!!!
Офіційне відкриття турніру відбулося сьогодні, 14 квітня в Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3. Участь беруть 5 команд дівчаток 2006—2007 року народження з міст Ірпеня, Києва, Шостки та Конотопа. Змагання відбуватимуться впродовж трьох наступних днів, офіційне закриття та нагородження – 16 квітня.
З привітальними словами та побажаннями перемоги виступили ініціатори та люди, без яких проведення змагань було б неможливим: Народний депутат України 4-х скликань, голова Партії захисників Вітчизни Кармазін Юрій Анатолійович, та від Ірпінської міської ради депутат Партії захисників Вітчизни, голова Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану Панасюк Ігор Валерійович та депутат ІМР від Партії захисників Вітчизни Лехман Іван Ласлович.
Після виконання Гімну України Юрій Анатолійович побажав учасникам надихнутись почутим та пам’ятати, що ми – козацького роду, а отже сильні та непереможні. Насичена боротьба за перемогу в турнірі наразі продовжується.
Бажаємо їм сили, витримки та сміливості дійти до перемоги і захистити честь свого міста!

Популярность: 1% [?]