З Великоднем всіх православних християн — привітання від Юрія Кармазіна

Дорогі українці!

Сьогодні ми святкуємо найбільше християнське свято – Світле Воскресіння Христове.
Ми вітаємо одне одного словами: «Христос воскрес!» І чуємо у відповідь: «Воістину воскрес!»

Ці слова відлунюються у наших серцях вірою, радістю і надією.
Такими словами в цей день вітали один одного українці в найтяжчі часи, коли сама думка про незалежну Україну була крамолою, а Великдень відзначався потайки.

У цей день ми стаємо єдиними, а тільки єдина нація, єдиний народ зможе побудувати успішну, сильну, демократичну, незалежну і суверенну Державу. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у часи випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші моменти ми непохитно вірили – Господь не залишить нас.

За цей та минулий рік Україну хотіли розіп'яти, розділити та поділити. Але ми віримо, що Україна Воскресне, як Воскрес Христос! Зараз, у найскладніший для України та Українського народу час, ми віримо та знаємо, що з нами Господь, що він нас не залишить і буде перемога за нами.

Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім, всій Українській нації.

Великдень – це символ торжества добра над злом і початку нового життя, одне з тих свят, яке стирає межі й відмінності між людьми.

Свято Великодня – це свідчення перемоги життя над смертю, сили віри і милосердя. Християнська віра стала важливою складовою життя нашого народу. І сьогодні традиції й духовність єднають нас, до якої б конфесії ми не належали, до якої б церкви ми не ходили.

Справжню віру неможливо знищити. Про це свідчить українська історія.

Століття по

Популярность: 1% [?]