Щиро вітаю Український народ у черговій перемозі над сепаратистами

Щиро вітаю Український народ у черговій перемозі над сепаратистами.
Саме сьогодні відбулося чергове засідання вже нового Касаційного господарського суду у складі Верховного суду у справі українського телеканалу Капрі до ДТЕК Донецькобленерго.
Дякуючи суддям Вронській, Студинцю, Баранець, вдалося відстояти справедливість та українській інформаційний простір. Суд залишив в силі рішення Апеляційного суду Донецької області, яким позов телебачення Капрі задоволено
Під час засідання вдалося з’ясувати, що основною позицією ДТЕКу стало наявність компанії Донецьк-авто, по території якого проходять електромережі.
Юридична адреса ПАТ «Донецьк – Авто» протягом проведення антитерористичної операції – залишилася незмінною: м.Донецьк, пр-т Ілліча, 95А!
Відсутність перереєстрації юридичної адреси (місцезнаходження) ПАТ «Донецьк-Авто» на підконтрольні Україні території свідчить про сепаратистські дії та про те, що ПАТ «Донецьк-Авто» працює на державу-агресора та фінансує тероризм, сплачуючи податки в ДНР!
Хочу нагадати, що з 6 лютого,коли на вулиці був 19-градусний мороз, Ахметовський ДТЕК, допомагаючи російсько-терористичним підрозділам, відключив від живлення регіональний канал “КАПРІ”, який базується в Покровську, колишньому Красноармійську,спасаючись від холоду в приміщенні,де порвало батареї, журналісти продовжили віщати в тому числі на окуповані території ,Донецьк,Горлівку.
Вся світова спільнота була обурена, коли російські окупаційні війська здійснили масовані обстріли по всій лінії зіткнення з усього наявного в них озброєння, включно із заборонених так званими «Мінськими домовленостями», внаслідок яких постраждало мирне населення міста Авдіївка.
Яка мета відключення українського каналу? Забезпечення перемоги “руського міра”. Як не дивно,на сторону журналістів-патріотів, на чолі з майданівцем, багаторічним шахтарем Віктором Прилепським,стала НКРЕКП як державний регулятор та деякі патріотичні службовці правоохоронних органів, вже зобов’язавши підприємство Ахметова відновити електропостачання.

Популярность: 1% [?]