Любі жінки, красуні, розумниці! Сердечно вітаю Вас з чудовим святом – 8 Березня!


За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.
Усе найпрекрасніше, що є у нашому житті – весна, кохання, радість, щастя, — пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.
Ваша безмежна ніжність і добробут несуть у світ злагоду, тепло та любов.
Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.
Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцного здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій та сподівань, а Ваша праця йде на користь справі, дає наснагу, для здійснення всіх Ваших задумів.
Прийміть слова уклінної вдячності за Вашу прихильність, за Вашу невтомну працю, за щирість, високе натхнення, яким ви наповнюєте щоденне життя і працю. Нехай доля постійно буде до Вас доброю, нехай усюди Вас супроводжують радість і удача, підтримка, розуміння і любов близьких людей.
Бажаю Вам завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю та добробуту. Нехай здійсняться всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, теплоту близьких сердець, море кохання, відчуття родинного добробуту та щирості і почуттів, приємних несподіванок і душевного комфорту! Міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, дітям, онукам, щастя, добра і благополуччя у кожному домі.
Я хочу побажати всім Миру, спокою, відновлення мирного життя.
Божої благодаті, віри і надії на краще життя. Господь оберігає Вас, а через Вас – нашу Україну.
Весняного Вам настрою і хай щастить у всьому!
Щиро ваш,
Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]