«Минуле завжди з нами…»

Слово «Афган» для багатьох українських родин назавжди стало грізним знаком біди, символом непогамовних душевних мук і безутішного горя. Війна в Афганістані тривала з 25 грудня 1979-го по 15 лютого 1989 р.
Через її пекельне горнило пройшло понад 160 тисяч жителів України, з них загинуло 3500, зникло безвісти – 60 осіб, 8 тисяч отримали поранення, 4687 повернулися інвалідами. Заслуговують уваги й учасники бойових дій, які виконували свій військовий обов’язок у інших військових конфліктах на території зарубіжних країн.
Війна в Афганістані та інші зарубіжні конфлікти в світі, в які ми, учасники бойових дій, підкоряючись військовій присязі, вступали в єдиному бойовому строю, обпалили не лише наші обличчя, але й серця та душі. Нехай політики й політикани сьогодення по-своєму оцінюють події тих часів, важливо одне: ми були й назавжди залишимося в пам’яті народній солдатами, які виконували свій військовий обов’язок.
І саме воїни-інтернаціональісти Приірпіння після початку війни на сході першими пішли добровольцями в добровольчі батальйони, у лави Збройних сил України.
Саме зараз, в ці для нас важкі дні, воїни-афганці та учасники є взірцем, кращими синами Українського Народу, які протягом двох років ми захищають Україну, її суверенітет, цілісність та недоторканість Рідної Землі, а також честь і гідність нашого народу. У ці дні скорботи, нашим Героям України за їхню мужність, стійкість, сміливість та патріотизм, які поклали життя заради свободи Українського народу.
Для того, щоб бути справжнім захисником, потрібно мати не тільки зброю і силу, але також хоробре, добре і чесне серце. Мужність і честь, стійкість і вірність необхідні в служінні Вітчизні не тільки зі зброєю в руках, але і в повсякденній праці по зміцненню її могутності.
Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. Труднощі, що зустрічаються на Вашому шляху, будуть завжди легко долатися. І після будь-яких «баталій», які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на Вас завжди чекає затишна гавань.
Міцного здоров’я Вам, дoбра у рoдинах, успіхів та надійного тилу! Бажаю всім нам миру і спoкoю на всій українській землі.
Слава Україні! Слава Героям України!
Вічна пам'ять загиблим!

Популярность: 1% [?]