Щирі вітання Юрія Кармазіна юних гандболістів


Чергова перемога команди Ірпінської ЗОШ №3 з гандболу «Стрімкий м’яч». На ще одне нагородження учасниць завітали з подарунками Голова Партії Захисників Вітчизни Кармазін Юрій Анатолійович, Голова Міжнародного фонду культурного співробітництва Литовченко Влада Володимирівна та депутат Ірпінської міської ради від Партії Захисників Вітчизни Панасюк Ігор Валерійович. Серед подарунків – іменні футболки, солодощі та особливий календар, де, як зазначив Юрій Анатолійович Кармазін, чемпіонки будуть відзначати одну за одною свої перемоги. На заході сповістили і ще одну новину. Весною в м. Ірпені планують провести змагання з гандболу. Адже наш Ірпінь – не просто місто чемпіонів, це місто можливостей, розвитку та спорту!

Із вітальним словом виступили гості свята та побажали молодим спортсменкам успіхів та подальших перемог, досягнення своїх цілей, а також висловили надію, що через декілька років когось із них будуть нагороджувати як переможців дорослих спортивних змагань не лише українського, а й міжнародного рівня. Нагородили подарунками директора ЗОШ №3 м. Ірпінь – Пономаренко Олену Григорівну, директора ДЮСШ «Стрімкий м’яч» Чернєй Олену Олександрівну, а також, звичайно, людей, які безпосередньо причетні до успіхів команди, — тренерів Фоміну Галину Леонідівну та Нечволода Олексія Олександровича.
Бажаємо юним спортсменкам розвиватись, рости, перемагати, йти до своєї мети з непохитною вірою та завжди сяючою на обличчі посмішкою. Ми віримо в вас та ваше світле майбутнє!
Юрій Кармазін зазначив, що в Партії захисників Вітчизни завжди сприяли і будуть сприяти, допомагали і будуть допомагати молоді в розвитку їх особистості, в прагненні до здорового способу життя, виховували патріотизм та повагу до нашої Вітчизни та особливо приємно усвідомлювати, що наше молоде покоління все більше і більше захоплюється активними заняттями спортом. Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, довічного прагнення людини до самовдосконалення.

Популярность: 1% [?]