Найщиріші вітання Юрія Кармазіна з Днем студентів та Днем Тетяни


Свято Тетянин день чи день Студента зовсім не два різних свята, а один, і вітати у цей світлий день, можна не тільки дівчат з ім’ям Тетяна, але і студентів. Тож, шановні студенти та Тетяни, від Партії захисників Вітчизни та від себе особисто, хочу привітати Вас з цим чудовим Святом.
Зимовий день студента, 25 січня, не є державним в Україні, але його продовжують відзначати в честь покровительки студентства — Святої великомучениці Тетяни.
У студентів завжди є за що любити своє студентське життя. Не дивлячись на той факт, що безсумнівно приведе нас до довгих і глибоких міркувань з цього приводу, зауважимо, що в цьому немає ніякої потреби. І якщо б у студентів навіть не було жодного «законного» свята, то це б їх не засмутило. Швидше навпаки, додало б їм куди набагато більшого ентузіазму в пошуках «зайвого» приводу для радості, адже молодість володіє ще далеко не повністю вивченим потенціалом, і наділяє своїх володарів самими непередбачуваними і неординарними ідеями та рішеннями.
В Партії захисників Вітчизни завжди сприяли і будуть сприяти, допомагали і будуть допомагати молоді в розвитку їх особистості, в збагаченні їх знань та розумової діяльності, виховувати патріотизм, любов до нашої Вітчизни та повагу до Конституції України як до Основного Закону держави.
Шановні наші студенти, наше майбутнє, залишайтеся завжди молодими, радісними та оптимістично налаштованими на життя, ви є взірцем сучасної молоді, вдихнули в неї впевненість і наполегливість, наснагу і бажання, патріотизм та єдність Української нації в подоланні нинішніх негараздів в Україні.
Нехай цей рік буде успішним та цікавим, збагачений новими знаннями та насичений яскравими подіями у вашому житті.
Бажаю Вам, дорогі студенти та Тетяни, світлого та довгого життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
Нехай злагода і добробут будуть у кожному домі, адже вічне прагнення народу до миру, свободи, кращого життя непереможне.
Хай Господь оберігає Вас, Ваші родини та Ваших близьких!

З повагою, Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]