В Ірпіні привітали діток із Новорічними святами


Новорічне свято для дітей, організоване депутатами Партії захисників Вітчизни та Ірпінською регіональною Спілкою ветеранів Афганістану та учасників АТО, пройшло «на ура» 24 грудня в Ірпінському клубі БКЗ. На свято традиційно були запрошені Дід Мороз, Снігурочка та герої мультфільмів.
Із вітальним словом також виступив голова Партії захисників Вітчизни Юрій Анатолійович Кармазін, народний депутат України чотирьох скликань,. Веселі танці, пісні, конкурси та хороводи біля ялинки на весь наступний рік запам'ятаються малюкам. По завершенні свята всі отримали новорічні подарунки. Очі малюків сяяли щастям, а усмішки не сходили з їх облич. Кожне дитяче «Дякую» — це найсильніший поштовх рухатися далі та продовжувати такі справи. Тож нехай і ці дітки, не зважаючи на будь-які обставини в їх житті, завжди будуть долати труднощі, рухатися далі і вірити в свої сили. Бажаємо вам, щоб все, що ви попросите у Святого Миколая чи Діда Мороза збулося.

«Щастя вам, добра та веселих різдвяних свят!Хотів би побажати, щоб всі Ваші рідні, близькі були поруч, щоб Ви любили і Вас любили, щоб цей рік був переломним для України, щоб він став щасливим для кожного з Вас.
Хотів би побажати і матеріального благополуччя, взаєморозуміння, шаленого кохання» — привітав діток із Днем Святого Миколая, Новим Роком та Різдвом.

Популярность: 1% [?]