15 річниця створення Слобожанського Козацтва Єднального


Щиро вітаю Верховного отамана Слобожанського козацтва Єднального Олександра Олексійовича Гацюка із річницею утворення Слобожанського Козацтва Єднального і радію за Вас, що Ви продовжуєте важливу для України і нащадків працю для розвитку та об’єднання українського козацтва.
У старовинні часи це була еліта з рішучою і вирішальною силою на нашій землі від часів Київської Русі до часів першої світової війни. Дуже важливо зберегти українські традиції, мову, культуру. Основні риси притаманні нам, такі як працездатність, гостинність, ввічливість. Бо інакше може стати непоправне. Народ через пару поколінь губить ідентичність і зникає, або перетворюється на яничарів.
Щиро вдячний Вам за роботу у вихованні підростаючого покоління в дусі ідеалів наших предків,допомоги фронту,створення Резервної Армії Козаків-патріотів,яка у випадку необхідності захистить країну разом зі збройними силами інадасть відсіч окупант у і агресору і,як Гетьман Сагайдачний 400 років тому,може пройти по Московії !
Зараз наша Вітчизна Україна проходить не простий шлях і козацтво має бути об’єднуючою силою всього українського народу для боротьби із загарбниками наших територій.
Тож побажаю Вам Перемог і здійснення планів по відновленню України як найсильнішої держави Європи!

СЛАВА БОГУ ЩО МИ КОЗАКИ!
СЛАВА УКРАЇНІ !

Наказний Гетьман Українського Козацтва Юрій Кармазін

Популярность: 1% [?]