Урочиста посвята у гімназисти НВК «Домінанта»


26 жовтня 2017 року в гімназії відбулися урочистості з нагоди Посвяти у гімназисти учнів нашого навчального закладу. У цей день майже сотня п’ятикласників отримала значок гімназиста – ознаку належності до гімназійної родини «Домінанта», та перед усією громадою дали обіцянку бути вірними Кодексу честі гімназиста.

Відповідальною та серйозною подією у житті кожного учня гімназії стає початок навчання у 5 класі. Позаду – початкова школа, мудрі настанови першої вчительки, прописи та перші розв’язані задачі. Попереду – навчання у гімназії НВК «Домінанта».

Класні колективи п’ятих класів ретельно готувалися до цього заходу: готували творчі візитівки про свій клас, відвідували Музей історії гімназії; дізнавалися про основні події шкільного літопису, цікавилися відомими випускниками нашого навчального закладу. Допомагали дітям у цьому класні керівники, учителі, лідери учнівського самоврядування, батьки.

Під час Посвяти учні дали обіцянку гімназиста і запевнили усіх присутніх, що будуть старанно і наполегливо навчатися, любити рідну державу, розвиватися творчо, берегти дружбу класної та гімназійної родини, бути вірними гімназійним традиціям.
Уже понад 10 років гімназія є храмом науки, віри та добра для майже півтори тисячі учнів, здібних, розумних, наполегливих. «Разом до Країни Знань» – це не просто девіз, а беззаперечне кредо всіх учасників навчально-виховного процесу школи: учнів, батьків, вчителів.
Юрій Кармазін, вітаючи учнів та викладацький колектив, зазначив, що все своє життя відстоював права вчителів.
«Любі діти! Ви – майбутнє Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях.
В Партії захисників Вітчизни завжди сприяли і будуть сприяти, допомагали і будуть допомагати діткам та молоді в розвитку їх особистості, в збагаченні їх знань та розумової діяльності, виховували патріотизм, любов до нашої Вітчизни та повагу до Конституції України як до Основного Закону нашої держави.
Кожен з нас може змінити життя хоча б однієї дитини, зробити її щасливою та впевненою в майбутньому. А спільними зусиллями можна змінити дитячий світ на краще, розфарбувати його яскравими подіями та наповнити добром і людським теплом.

Бажаю всім діткам світлого та довгого життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя та миру.
Божого Благословення Вам та Вашим близьким».
НВК «Домінанта» був і залишається флагманом в освітньому процесі, впровадженні інноваційних технологій та методів виховання. Не випадково свої злети і досягнення учні асоціюють із сонячними вітрилами, а навчальний заклад – із вітрильником, який вільно і з надією щороку вирушає до незвіданих світів науки та мистецтва, підкорюючи вершини предметних олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань, тримаючи першість у різних царинах життя.

Популярность: 1% [?]