Історичне Межигір’я: проблеми наповнення музейних експозицій Вишгородського історико-культурного заповідника

16 травня 2017 року у місті Вишгороді відбулася знакова подія -Науково-методичний Круглий стіл «Історичне Межигір’я: проблеми наповнення музейних експозицій Вишгородського історико-культурного заповідника» за участю представників органів влади, вчених та громадських організацій.
У ході обговорення учасники Науково-методичного круглого столу висловили спільну думку розглядати Межигір’я як перлину національної культури українського народу, невід’ємну частину європейської та світової історії.
Враховуючи викладене, учасники Науково-методичного круглого столу Ухвалили:
1. Ввести до складу Координаційної ради з питань відродження та збереження історичного Межигір’я усіх учасників науково-методичного Круглого столу.
2. Сприяти Вишгородському історико-культурному заповіднику у наповненні експозиції «Історичне Межигір’я».
3. Звернутися через Координаційну раду з питань відродження та збереження історичного Межигір’я до керівників Громадської організації «Національний парк Межигір’я» щодо налагодження співпраці.
4. Укласти договори про співпрацю між ВІКЗ та Національним центром народної культури «Музей Івана Гончара» та Національним музеєм українського народного декоративного мистецтва.
5. Звернутися до Міністерства культури України та інших органів влади з питанням про надання історичному Межигір’ю статусу Пам’ятки культурної спадщини національного значення з включенням її до Реєстру нерухомих пам’яток України.Популярность: 0 [?]