Вінниця перетворилася в кримінальну столицю світу


Три з половиною роки за вбивство двох людей та зарахування попереднього ув'язнення за Законом Савченко. У Вінниці апеляційний суд розглядає справу дворічної давнини, під час якої загинуло 2-є юнаків, залишились сиротами маленькі діти. Тоді на Барському шосе відбувся конфлікт між чоловіками. В результаті — двоє загинули, а третій на лаві підсудних. Рідні, вважають покарання не справедливим. І кажуть, боротимуться до тих пір, поки обвинувачений не відповість згідно закону.Григорян Д.М. обвинувачувався у вчиненні злочинів, передбачених п.1 ч.2 ст.115, ч.2 ст.189, ч.1 ст.263 КК України, тобто у тому, що він разом із невстановленими слідством особами, матеріали стосовно яких виділено в окреме провадження, з метою незаконного збагачення, шляхом погроз заподіяння тяжких тілесних ушкоджень іншій особі, не маючи жодних правових підстав, вимагав передати йому кошти у сумі 2500 доларів США.
Крім того, Григорян Д.М. маючи умисел на незаконне придбання, зберігання та носіння вогнепальної зброї у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці придбав у невстановленої слідством особи вогнепальну зброю, а саме пістолет – так звана «Чеська збройовка» калібру 7,65 мм.
Після цього, діючи умисно, усвідомлюючи, що придбаний ним пістолет відноситься до вогнепальної зброї, основне призначення якої є ураження живої цілі шляхом спричинення вогнепальних поранень, на вчиненому не зупинився, спорядив його магазин вісьма патронами, один з яких дослав у патронник, привівши його таким чином у бойову готовність, доповнив магазин технічно не передбаченим дев’ятим патроном, а один патрон, який не зміг доспорядити до пістолету, поклав у кишеню свого одягу.
У подальшому, перебуваючи 10.08.2015 близько 12 год. 42 хв. на задньому сидінні автомобіля «Део Ланос» Григорян Д.М. під час конфлікту із Криловим С.О. та Ромигайло Є.В. здійснив із цього пістолету майже впритул два постріли у життєво важливі органи останніх, спричинивши поранення не сумісні із життям, від яких вони померли цього ж дня.
Таким чином, як зазначено в обвинуваченні, Григорян Д.М., своїми діями, які виявилися в умисному вбивстві двох осіб, вчинив злочин, передбачений п.1 ч.2 ст.115 КК України.
При чому, Крилов підійшов до нього просто поспілкувались. Всі ці обставини встановлені судом, але суд дав їм неправильну оцінку.
Фактично, суд легалізував вбивство двох осіб.

Переслідуючи мету виправдання підсудного за вбивство прокурор став на його захист і у двох влучних пострілах майже впритул в область життєво важливих органів (не в ногу, не в плече) вбачав захист підсудного від посягання.
Адже зі справи чітко вбачається, що вбитий Крилов ніякого нападу на підсудного не вчиняв.
І ані у Ромигайла, ані у Крилова ніякої зброї не було.
Від дій Григоряна Д.М. постраждало і продовжує страждати чимало осіб, у тому числі і маленький син Ромигайла Євгена, для якої батько залишиться лише в спогадах.
Для таких осіб, як цей нелюд, значення мають лише його особисті інтереси, які привалюють над загальноприйнятою цінністю людського життя.
Саме тому на думку не тільки потерпілих, а й будь якої людини, яка має навіть крихітку совісті, Григорян повинен бути ізольованим від суспільства назавжди.

Однак навіть представники Феміди побоялися розглядати справу, заявивши безпідставні самовідводи. Захисники потерпілих Кармазін Юрій Анатолійович та Хряпа Олег Васильович категорично заперечували проти заявлених самовідводів, вимагаючи розпочати розгляд справи.

На засідання суду прибули небайдужі учасники так званого АТО, які були обурені виправданням вбивці судом першої інстанції, вимаганням у їхніх побратимів коштів.

Тож судове засідання було відкладено через незрозумілі підкилимні ігрища Вінницької Феміди.

Популярность: 1% [?]