ДО УВАГИ ВСІХ! Нововведення від Міністерства юстиції. Батьки більше не зможуть захищати права своїх дітей

Сьогодні, 16.05.2017 року відбулось чергове засідання Голосіївського районного суду м. Києва де за позовом Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України до відповідачів Омельченко Наталії Олександрівни та Омельченко Романа Васильовича про звільнення займаного приміщення та стягнення заборгованості, що нібито виникла у відповідачів за весь час проживання у гуртожитку.
Дана сім’я має 4 дитини, при чому 3 неповнолітні, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, які змушені були залишити своє місце проживання з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту на тимчасово окупованій Українській території. Адвокат та Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін не може спокійно спостерігати за покинутими напризволяще владою наших Українських громадян.
Сьогодні під час засідання працівники Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України шокували суддю Колдіну та присутніх у залі судового засідання знання ( точніше абсолютну відсутність знань) тим, що заявили, що батьки Омельченко Наталія Олександрівна та Омельченко Роман Васильович не можуть бути законними представниками своїх малолітніх та неповнолітніх діток. Змінивши свої позовні вимоги, Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України вимагав виселити із займаного приміщення тільки батьків.

Хочемо нагадати Міністерству юстиції, що є такий Закон України від 20. 10. 2014 року «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», яким держава гарантує право на проживання таких осіб. Також, зазначаємо, що внаслідок збройної агресії Російської Федерації щодо незалежності та цілісності України, наші громадяни були змушені покинути свої постійні місяця проживання, оскільки їх життя і здоров’я , особисті права і свободи на непідконтрольній Україні території знаходяться у небезпеці.
Позивачем не надано жодних доказів обґрунтованості розрахунку ціни позову, заявлено вимогу про стягнення нібито заборгованості у вказаних ними фантастичних сумах, без надання жодного обґрунтованого, законного розрахунку вказаної суми заборгованості.
З матеріалів справи вбачається, що відповідачі належним чином виконують свої обов’язки щодо сплати комунальних послуг, але не можуть з вини держави належним чином виконувати обов’язки з оплати найму житла, внаслідок відсутності встановленого органами державної влади на законних підставах тарифу за таке винаймання житла, також, відповідачі з метою додержання вимог чинного законодавства самостійно здійснювали оплату за отримані комунальні послуги, що підтверджується відповідними заявами та квитанціями ПАТ «Київенерго» та ПАТ АК «Київ водоканал».
Саме спільними зусиллями Голови Партії захисників Вітчизни, адвоката Наталії Євгенівни Целовальніченко, згуртованості вимушених переселенців вдалося долучити до справи службу з питань захисту дітей Голосіївської РДА та Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та вимушено переміщених осіб, Департамент КМДА із соцзахисту...

Тому після засідання виникло риторичне питання: « А чи потрібен нашій Державі, Міністерству юстиції такий Інститут, що плюндрує країну на увесь світ, грубо порушуючи права своїх співгромадян?.
Справедливість є.
В єднанні сила.

Популярность: 1% [?]