Український День навколишнього середовища

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.
Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.
Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.
Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) — Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.
Партія захисників Вітчизни завжди боролась за чисте й безпечне навколишнє середовища для всього Українського суспільства.
У нинішньому стані, внаслідок масових вирубок лісів, так званою буриштнинною проблемою на Заході, затопленням шахт на Сході, вимагає кардинальних заходів від керівництва Держави. Підкреслюємо, що на нинішньому етапі заргозами основам національної безпеки у відповідності до Заону УКраїни «Про основи національної безпеки» є: нераціональне, виснажливе використання мінерально-сировинних природних ресурсів як невідновлюваних, так і відновлюваних;
неподоланність негативних соціально-екологічних наслідків Чорнобильської катастрофи;
погіршення екологічного стану водних басейнів, загострення проблеми транскордонних забруднень та зниження якості води;
неефективність заходів щодо подолання негативних наслідків військової та іншої екологічно небезпечної діяльності;
застарілість та недостатня ефективність комплексів з утилізації токсичних і екологічно небезпечних відходів.
Партія захисників Вітчизни закликає Українське суспільство бережно та з повагою ставитись до природи.
Природу обдуриш раз, вона тебе сто раз.

Популярность: 1% [?]