Рейдерство органів влади в Київській області вже зупинено?


Юрій Кармазін закликає правоохоронців зупинити рейдерське захоплення Києво-Святошинської районної ради Київської області. Про це він повідомив під час прес-конференції в прес-центрі Українських Новин.

«Ми закликаємо правоохоронців, якщо серед них є чесні і не корумповані, залишити рейдерське захоплення влади, яке відбувається в Києво-Святошинському районі», — сказав Кармазін.

Під час прес-конференції Кармазін повідомив, що 20 березня 2017 року депутат Вадим Гедульянов, що став 27 вересня 2016 року головою Києво-Святошинської райради, виготовив підроблену печатку і завірив нею кілька рішень сесій райради.

Згідно з постановою Печерського районного суду від 30 січня 2017 року, печатку визнано підробленою, а завірені нею рішення – нелегітимними.

Також суд встановив, що низка депутатів, які підтримали відставку попередника Гедульянова Олександра Тігова отримали за свої дії винагороди у вигляді земельних ділянок під Києвом.

Суд наклав арешт на вказані земельні ділянки, які розглядаються в якості речового доказу, а також для запобігання спроб їх відчуження з метою ухилення від відшкодування шкоди, заподіяної в результаті кримінального злочину.

Наразі активісти відзначають бездіяльність правоохоронних органів проти подальший протиправних дій депутатів райради.

Як повідомляли Українські Новини, раніше Святошинський районний суд Києва засудив колишнього виконувача обов'язків голови Києво-Святошинської районної адміністрації Миколи Шкаврона до 5 років в'язниці умовно за незаконне виділення 350 га землі на суму 374 млн гривень.

Популярность: 0 [?]