Чи існує парламентська більшість насправді?

У вівторок, 4 квітня, о 10.00 прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбулась прес-конференція на тему «Чи існує парламентська більшість насправді?». В цьому брифінгу взяв участь Юрій Кармазін — український політик, громадський діяч, суддя, Голова Партії захисників Вітчизни, народний депутат України 2-го, 3-го, 4-го, 6-го скликань, Сенатор Міжнародного Парламенту Безпеки і Миру, заслужений юрист України, державний радник юстиції 3 класу, Почесний працівник прокуратури України, доктор філософії, професор. Один із розробників Конституції України 1996 року.
На даному брифінгу Юрій Кармазін зазначив: « Я сьогодні представлений як Голова Партії захисників Вітчизни та Президент Інституту Права і Суспільства. Питання, яке підняте сьогодні, дуже глобальне, оскільки для права має серйозне значення та для майбутнього України.
Ми сьогодні свідомо зібрались о 10.00, Коаліція позапарламентських партій та громадських організацій , в той час, коли і відбувається засідання Верховної Ради України. Найвищий документ, який є в країні – це Конституція. Цей документ те зібрання, яке зібралось на вул. Грушевського — не шанує, воно по йому топчеться, воно його зневажає.
Ми поставили питання в Інституті Права і Суспільства, де є членами відомі вчені, колишній Голова Конституційного суду України — Домбровський Іван Петрович, колишній перший Генеральний прокурор, суддя Конституційного суду у відставці — Віктор Шишкін, про правові наслідки, які можуть бути у Верховної Ради, яка відійшла від тої Конституції, якої авторами являємось ми.
Ми попереджаємо вас, пане Парубій, що будемо ставити питання про притягнення Вас до кримінальної відповідальності. Але вас здивують статті по яким будемо вас притягувати. Це не тільки перешкоджання діяльності народного депутата України. З огляду на те, що зачитав член виконкому ПП Соціал-демократичної партії, на Вашу відповідь Капліну, очевидно, що народному депутату здійснено перешкоджання в його діяльності. Як автор Кримінального кодексу України – я це стверджую.
Наголошую пану Парубію, всій компанії, яка зібралась і називає себе коаліцією про те, що в Конституції України є стаття 5, в якій зазначено, що носієм суверенітету і єдиним джерелом влади є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Звертаю увагу, що «безпосередньо», а потім «і» через органи, то Верховна Рада відносить до «і». Якщо зараз не існує коаліції і немає легітимної влади, яка відповідає за виконавчу владу і всі інші органи влади, то тоді значить, що треба читати другу частину статті 5 Конституції України, а там написано, що право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Я стверджую, що пан Парубій і купка депутатів узурпували державну владу тобто, поступили в супереч частині другій статті 5 Конституції України.
І сьогодні, не тільки по Єфремуву має ФБР давати повідомлення, що ще в 2005 році він вивозив кошти в офшори, про що я ставив питання ще в 2006 році. Таким чином, ми з вами виходимо на серйозні речі. І тут уже і призначення НКРЕКП, так званого, і введення плат, які зробили зараз. Це ж треба було додуматись, стаття 13 Конституції прямо говорить, що земля, надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси належать народові і є об’єктами права власності українського народу. А чогось вирішили, що газ це особливий продукт. Що нам чекати? Що наступне рішення Гройсмана, Вовка і інших буде про те, що ми маємо платити за повітря? А чого б і ні. Уже очевидно, що так. І тут чітко вбічається, що нас обкладуть податком, поки ми не виженемо Вовків, Гройсманів і всіх інших. Де та частинка, яка припадає кожному із нас як частинка загальнодержавної власності, кожному українцю. Де ця частинка? Задача уряду визначити тільки цю частинку і забезпечити її передачу. Все.
В такому разі, Верховна Рада стає зовсім нелегітимним органом тому, відповідь на питання чи є коаліція і хто відповідає, вона зовсім не випадкова. Точно так же, як і не випадково, що є білі і чорні, мало того, що білі і так прийшли до влади і погіршили життя «по-новому» в п’ять разів, то вони себе ще й забезпечили пів-мільярдним фінансуванням. І сьогодні всі радіо і телеканали їх фіксують і транслюють за кошти. Опозиційні і позапарламентські партії не можуть собі абсолютно нічого дозволити. Настав час про прийняття Закону «Про опозицію і опозиційну діяльність» тому, що ми в опозиції до дурних рішень. Ми не можемо їх підтримувати.
Також, хочу вам повідомити, що у нас уже 5 день нелегітимний навіть Верховний Суд України. І я хочу звернути увагу, що немає кому сьогодні вирішувати це питання.
Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» де записано, що протягом шести місяців з дня набрання чинності цим законом у порядку та у складі, що визначено цим законом — пункт 1 статті 4 перехідних положень Закону. Це норма прямої дії! Що ви робите? Ви всі депутати які зібрались сьогодні — є збіговисько. Ви просто взяли і ліквідували одну гілку влади. Все! Вона не сформована. Шість місяців пройшло. Вчора дивлюсь погоджувальну раду і думаю, може хоч хтось скаже, що люди добрі, ми в колапсі знаходимось. Любе рішення сьогодні того Верховного Суду, вищих судів після 6 місяців, які передбачені законом є нелегітимним. І це значить, що Європейський Суд визнає, чи позитивне, чи негативне, любе рішення не легітимним, не конституційним, не законним і яке не відповідає вимогам Європейської Конвенції.
До мене також люди звертаються як до Голови Партії захисників Вітчизни і повідомляють, що у нас така страшна несправедливість, у нас розглядає справу суддя наркоман, я не повірив, що таке можливо. Але ж так, можливо! Лікується в Полтавській області, а живе і працює в Запорізькій області. Підчас злочину пов’язаного з наркотиками опиняється в Одесі. І це все відбувається у нас. І до кого ставити питання? До пана Луценка поки безрезультатно ставити питання. Я запитую, що треба зробити, щоб у нас не було суддів наркоманів? А треба, щоб працювала Конституція».

Популярность: 1% [?]