Художній оптимізм нашого сьогодення

27 серпня у галереї Лавра відбулося  урочисте відкриття виставки „З Україною в серці”, за підтримки Благодійної  АРТ Асоціація „Золота палітра”. Виставка була підготовлена до Дня Незалежності України за сприяння Міністерства соціальної політики України, Київської Державної адміністрації та Управління культури. В якості особливого гостя для відкриття виставки був запрошений Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін. Виступаючи перед художньою елітою, політик подякував за дух, який тримають і піднімають митці в не легкі для України часи. Своїми роботами вони відволікають від негативних думок і песимістичного настрою, налаштовуючи на позитив, красу.
Виставку представили відомі та молоді художники з різних регіонів нашої держави. Найбільшої уваги заслуговують твори класичного та сучасного мистецтва,  а також національний одяг, розписаний українськими майстринями.
Київська благодійна АРТ асоціація „Золота палітра”, яка давно відома цінувателям мистецтва України та Європи, протягом багатьох років займається збереженням і пропагандою класичного та народного мистецтва, допомагає митцям-ветеранам, учасникам бойових дій, займається пошуком талановитої молоді, пропагандує народну творчість, займається благодійною діяльністю.

Побажаємо цим людям наснаги, терпіння в їх роботі і нових робіт, якими б вони ще не раз нас могли б дивувати.

Популярность: 1% [?]