Я дякую кожному українцю за підтримку і всім ЗМІ за прикуту увагу

Вся країна стала свідком брутального законодавчого акорду регіонально-«тушкованої» більшості Верховної Ради України VІ скликання, як апофеозу ігнорування Конституції України, Бюджетного кодексу, Закону України «Про Регламент Верховної Ради України», інших законодавчих актів при продавлюванні через законодавчий орган антинародного корупційного проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2013 рік», який можна охрестити «бюджетом вимирання» та ще двох законів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів», які протиправно збільшують і без того нестерпний податково-фіскальний тягар.

Слухняним інструментом в руках регіонально-«тушкованої» більшості виявилися Голова ВРУ В.М. Литвин та його перший заступник А.І Мартинюк. Адже, згідно з чинним законодавством, парламент не мав права не лише голосувати за проект бюджету на наступний рік, але реєструвати та вносити в порядок денний. З відставкою Кабінету Міністрів повинен зніматися з розгляду і проект бюджету, поданий урядом та розглядатися лише проект, внесений новоствореним Кабінетом.

Для того щоб зупинити цю законодавчу вакханалію, мною були подані в порядку статті 48 Регламенту Верховної Ради України на адресу Голови Верховної Ради України В.М. Литвина письмові заяви та проекти постанов Верховної Ради про скасування всіх трьох прийнятих Законів. Така процедура дала б змогу новому уряду сформувати свій проект бюджету, а новообраним депутатам його проголосувати. Однак керівництво парламенту та його апарат відмовилися реєструвати проекти постанов про скасування прийняття законів. Тому ми, з моїм колегою, народним депутатом 2-го скликання Процев’ятом Т.І. змушені були оголосити 6 грудня 2012 р. безстрокове голодування в стінах парламенту, вимагаючи виконати норми Конституції та регламенту ВРУ.

Однак, 10 грудня 2012 р. нам стало відомо, що Голова ВРУ В.М. Литвин, проігнорувавши вимоги Конституції України, Закону про Регламент ВРУ завізував Закон України «Про державний бюджет України на 2013 рік» та направив його на підпис Президентові. Тому ми оголошуємо про зупинку нашої акції в парламенті, оскільки дії голови парламенту перейшли у сферу відання правоохоронних органів. Однак ми надалі робитимемо все можливе, щоб перечислені закони не стали для українських громадян страшною дійсністю:

· Звернулися до Президента України з відкритим зверненням, щодо необхідності ветувати означені закони.

· Пропонуємо всім фракціям новообраної Верховної Ради дати оцінку шахрайському бюджетному процессу, порушенням Конституції та Законів України.

· За сприянням принципових народних депутатів новообраної Верховної Ради України ініціюватимемо створення депутатської спеціальної комісії парламенту по розслідуванню протиправного прийняття законів.

Одночасно, ми хочемо висловити глибоку вдячність усім народним депутатам, які підтримали нашу акцію. Ми вдячні також журналістам за живий інтерес і неупередженість щодо висвітлення нашої скромної праці. І особливо дякуємо усім громадянам України за масову підтримку, в т.ч. в соціальних мережах, через СМС та телефоном.

Лише разом можемо забезпечити верховенство права, повагу до прав і свобод громадян побороти корупцію, забезпечити добробут і процвітання всьому народу нашої України.

З повагою,

Народний депутат України Ю. Кармазін

Народний депутат України Т. Процев’ят

2-го скликання

Популярность: 1% [?]