Юрій Кармазін врятував Україну від «китаяйтизації»


Як повідомили RegioNews, народному депутатові вдалося зупинити нелегітимне залучення державних кредитних коштів на закупівлю китайських засобів захисту тварин, насіння для сільськогосподарських культур, а також іншого устаткування.

30 липня Верховна Рада скасувала закон №10683, який був ухвалений ще 4 липня. Відповідно до нього, були внесені зміни до державного бюджету України, згідно з якими залучалися кредитні кошти у сумі 3 млрд або 24,3 млрд гривень на реалізацію проектів у сфері сільського господарства. Йшлося про закупівлю китайських засобів захисту рослин, насіння для сільськогосподарських культур, сільськогосподарського устаткування.
«Проте влада явно не була задоволена, що їй заважають дерибанити бюджет під вибори. Совість все ж прорвалася хоч єдиним сплеском на світ», – зазначив Юрій Кармазін.
Загалом за постанову про скасування ухвалення закону про внесення змін до державного бюджету на 2012 рік проголосували 264 депутатські картки з 278, зареєстрованих у залі.
«Я радий, що уберіг Україну від китайської кабали. Підтримуймо сільське господарство України та вітчизняного товаровиробника», – закликав українців Кармазін.

RegioNews

Популярность: 8% [?]