Юрій Кармазін:"Влада розподілила бюджет в «топку» виборів на «нужди» регіоналів!»"

Виборча гонка стартувала і регіонали скориставшись протестом опозиції вирішили перекроїти держбюджет «по своєму образу і подобі». З миру по нитці – голому сорочка. Проте регіонали вирішили не розмінюватися на дрібниці і деребанити бюджет відразу по-серйозному. Понаприймали гамузом законопроектів щодо внесення змін до Держбюджету. Відразу чарівним помахом руки (усім до болю знайомої) десь взялися і незаплановані надходження і додаткові прибутки. І бюджет вже став не дефіцитним, він гордо розправив крила і полетів до гаманців регіоналів. Просто таки синя пташка щастя!
Юрій Кармазін щиро радий за те, що наш бюджет так опірився і постав із попелу як Фенікс, але якщо вже гроші є, то чому б на них не розквитатися із дійсно злободенними проблемами: виділити гроші на соціальні виплати, на ліки, на освіту і науку, сільське господарство як перспективний напрямок, що у майбутньому принесе значні прибутки та й китайську гречку їсти не доведеться. А Генпрокуратура і Центральна виборча комісія у нас і так ніби не ображені, м’яко кажучи.
У зв’язку з цим Ю.Кармазін подав до законопроектів поправки, якими виправив «прикре невігластво Партії Регіонів і навчив як правильно вести господарство державного масштабу, щоб потім не було прикро за відправлені за вітром гроші. Залишається сподіватися, що цей урок не пройде дарма і владні транжири все ж прислухаються.

Популярность: 3% [?]