Привітання з нагоди Дня Конституції

Шановні співвітчизники!
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Які б важкі не були часи в соціальній, політичній, економічній сферах, ми йдемо вперед – Україна, як держава відбулась назавжди.

На жаль, сьогодні на найвищому рівні зневажається Конституція і плюндруються наші права. Переконаний в тому, що все це закінчиться і Правда, Закон та Віра пануватимуть в Україні завжди, а християнська мораль буде найціннішим дороговказом для всіх нас.

Вірю в те, що лише поважаючи та неухильно дотримуючись Основного Закону, ми зможемо жити в мирі та добробуті.
Прийміть найщиріші і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції!
Щастя Вам, добра, процвітання та Божого Благословення!

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. Зі святом вас, дорогі земляки!

З повагою, щиро,

Юрій КАРМАЗІН

Популярность: 27% [?]