Немає вищої ціни за роботу, аніж подяка від свого народу


Ще раз переконуюся, що весь мій труд, весь мій час, вся моя сила, вкладені у депутатську діяльність – несуть користь людям. Кожного дня я надсилаю до сотні депутатських звернень, в яких вимагаю справедливості для людей, листи яких надходять на мою адресу щодня тисячами. В тих листах біль людської душі, безпорадність, незахищеність, несправедливість. Місцеві бюрократи і можновладці довели людей до відчаю, а деякі їх дії взагалі викликають бажання повернути в країну інквізицію.
До прикладу. Я отримав документ, ви такого документа не бачили дуже давно. Суть його дуже проста. У Донецькій області є місто Артемівськ, там є дитячий будинок. І ось до цього обласного спеціалізованого будинку дитини прийнято рішення Донецькою облрадою про те, що він знищується — будівля сподобалося олігархам, вони вирішили що під Євро-2012. Коли люди звернулися до нас в Партію захисників Вітчизни, ми зробили ось що. Я, по-перше, виїхав сам особисто, ми подали позов до суду. Ми програли першу інстанцію, ми програли другу інстанцію, але в третю інстанцію ми виграли рішенням Вищого Адміністративного суду України, яке прийнято, 29 лютого 2012 року. І в цій інстанції судді, їх честь Смаковіч, Мойсюк, Мироненко ухвалили рішення відмінити рішення сесії, скасувати рішення судів. І будинок дитини залишився — 50 людей працюють. 50 людей — 50 жінок. Дай їм Бог здоров'я, вони боролися як могли. Діти там будуть, і ми домоглися того, що все-таки правосуддя буває і торжествує сьогодні. Їм було непросто, цим суддям, але вони прийняли це рішення. Честь і хвала, що є такі чесні, непідкупні судді.
Я раджу знайти відео з коментарем на цю тему від тодішнього Губернатора Близнюка, і Ви зрозумієте, чому я згадав про інквізицію.
На знак подяки за те, що їх захистили, ці дітки подарували мені чудову Ікону, яка звертає на себе увагу кожного, хто заходить до мене.
Деякі люди просто шлють слова подяки, підтримки і витримки в моїй роботі. Це найбільша для мене ціна.

Популярность: 55% [?]