Кармазін вручив Литвину особисто вимогу, щодо скасування мовного закону


Депутат Юрій Кармазін написав депутатську вимогу на ім’я спікера Володимира Литвина, щодо виконання вимог статті 94 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» та повернення проекту Закону України «Про засади державної мовної політики», реєстраційний номер 9073 суб’єкту права законодавчої ініціативи.
В своєму листі, Голова Партії захисників Вітчизни вимагає невідкладно постановити на голосування питання про скасування рішення Верховної Ради України «Про прийняття за основу проекту Закону України «Про засади державної мовної політики» реєстраційний номер 9073, апелюючи порушенням процедури голосування: «Процедура голосування за прийняття вищевказаного рішення проведена з грубим порушенням вимог Регламенту.
Так, Згідно стенограми вказаного засідання за вказане рішення картками проголосували 234 народні депутати України. Однак, згідно відеозапису пленарного засідання від 05.06.2012 та інформації про письмову реєстрацію народних депутатів України, в Парламенті під час голосування законопроекту номер 9073 була присутня значно менша кількість народних депутатів ніж та, яка згідно стенограми нібито взяла участь у голосуванні, тобто значна частини народних депутатів України з 234, які нібито проголосували за прийняття законопроекту не брали особистої участі у голосуванні», йдеться у вимозі.
Зважаючи на те, що законодавчим актом, який визначає законодавчу процедуру Верховної Ради України є Закон України «Про регламент Верховної Ради України», вказане рішення Верховної Ради України прийнято з грубим порушення Конституції та Регламенту Верховної Ради України, з цього випливає, що рішення, які приймаються Верховною Радою України з порушенням процедури їх прийняття, підлягають скасуванню, а тому її дії, які не відповідають встановленій процедурі законотворення, створюють загрозу право регуляторним процесам в державі, що може призвести до негативних наслідків для народу України. Враховуючи той факт, що рішення Верховної Ради можуть бути скасовані Верховною Радою до підписання відповідного акта Верховної Ради Головою Верховної Ради України. ( частина 1 статті 48 Регламенту), Кармазін терміново написав вимогу і вручив її особисто в руки Литвину.

Популярность: 11% [?]