Якщо у вас проблеми з мовою – вивчіть українську


Екс-прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що Партія регіонів планує запровадити двомовність в Україні.

Про це йдеться у її заяві харківської лікарні, де вона перебуває на лікуванні.

«Сьогодні партія влади на чолі з Януковичем планує розглянути абсолютно авантюрний та безвідповідальний законопроект про запровадження двомовності в Україні. Це якраз той випадок, коли, як кажуть, їх ніхто не тягнув за язик – вони самі себе витягли», — написала Тимошенко.

На її думку, двомовність в Україні уже введена – «це мова фені, мова криміналу, мова корупції і тіньової економіки».

«Я давно казала: якщо у вас є проблема з мовами, якщо у вас є проблеми з двомовністю – вивчіть українську». – зазначила Тимошенко.

На її думку, запровадження другої державної мови – «це не просто передвиборча ініціатива Партії регіонів», а «злочин проти України, проти нації, проти історії і проти народу».

«І я з усією відповідальністю заявляю, що я не дам цього зробити! Чуєте, я тут, за гратами, не дам вам глумитися над Україною!», — заявила Тимошенко.

«Я хочу, щоб ви всі знали, що знущатися над мовою, над основними принципами націоутворення набагато небезпечніше, ніж знущатися над Тимошенко. І де б ви не були, що б ви не робили – я обов’язково дістану вас і обов’язково змушу відповідати перед законом і перед країною за те, що ви робите зараз», — додала вона.

Як відомо, законопроект про мови розроблений Партією регіонів і запропонований до розгляну на цьому тижні.

Комітет з питань культури і духовності рекомендує парламенту зняти його з розгляду, оскільки він фактично впроваджує другу державну мову у низці регіонів.

Представники Інціативи «Першого грудня» оприлюднили заяву, де вказано, що «запровадження в Україні статусу мов і порядку їх застосування, не передбачених ст. 10 Конституції України, слід кваліфікувати як зазіхання на основи конституційного ладу в Україні».

Українська правда

Популярность: 34% [?]