«Васильківського терориста» вигнали з суду за спів Гімну України


Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Юрій Бурбела ухвалив рішення залишити підсудних «васильківських терористів» Ігора Мосійчука, Сергія Бевза та Володимира Шпару під вартою, залишивши заяви 20 народних депутатів про взяття їх на поруки без розгляду.

Про це Gazeta.ua повідомили у прес-службі організації «Патріот України».

За словами патріотівців, суддя мотивував це тим, що «прихильники та рідні „васильківських терористів“ проводять мітинги і пікети суду та інших державних установ, систематично порушуючи порядок суду».
Крім того, в організації розповіли, що заяви 20 народних депутатів, які прагнули взяти Мосійчука, Бевза та Шпару на поруки, суд під час судового засідання 21 травня залишив без розгляду, мотивуючи нібито це тим, що вони є нічим іншим як «спробою народних депутатів вчинити тиск на суд».

У свою чергу народний депутат від фракції НУ-НС Юрій Кармазін, підпис якого, зокрема, стоїть під відповідною заявою, відзначив у коментарі Gazeta.ua, що це — «абсолютно безграмотний і безвідповідальний підхід».

«Цей суддя виконує політичне замовлення. Він не доріс до рівня розуміння, що народний депутат України представляє український народ», — сказав Кармазін.
а словами парламентарія, він як сенатор Міжнародного парламенту безпеки і миру готовий взяти «васильківських терористів» на поруки.

«Як автор Кримінального кодексу, я стверджую, що в їхніх діях немає складу злочину — ці хлопці нічого не зробили. А такі судді мають пройти переатестацію, і вони її пройдуть і після цього й близько не будуть біля правосуддя», — запевнив Кармазін.

Популярность: 27% [?]