Кармазін закликав опозиціонерів об’єднатися

На думку голови Партії захисників Вітчизни, такий підхід дозволить опозиції стати більш зрозумілою та близькою для народу, а також це створить грунт для корисної та ефективної спільної роботи на благо держави. Про це народний депутат повідомив під час прес-конференції в ІА RegioNews.

«Абсолютно всі опозиційні сили, вважаю, мають бути об’єднані. Плюс до цих прізвищ – і Яценюка, і Гриценка, і Катеринчука, і Кличка, і Тягнибока, – я думаю, що вони мають бути об’єднані. Інакше для народу незрозуміло – яка позиція об’єднана, яка не об’єднана, яка більш опозиційна, яка менш опозиційна. Я не хотів би, щоб публічно ми з’ясовували стосунки, чия опозиція більш опозиційна. Я хочу, щоб ми взяли чистий аркуш, і з нього почали будувати наші стосунки», — розказав Юрій Кармазін під час конференції в ІА «RegioNews».
На думку голови Партії захисників Вітчизни, опозиція має об’єднатися аби протистояти неправильному курсу роботи чинної влади. Кармазін вважає, що сьогоднішні дії влади неправильні та мають бути скоординовані
«Судова реформа провалена, податкова, пенсійна реформи, реформа, яку вони хотіли зробити нібито кримінально-процесуального законодавства, – провалена через брутальні порушення Конституції. Конституція передбачає інститут присяжних у трьох статтях – 124, 127, 129. Але цього нічого не врятовано, і це провалено. Адміністративна реформа – це фактично кадровий Чорнобиль було зроблено. Тому що той знаменитий указ грудня 2010 року Януковича, яким він створив ряд міністерств та відомств та поскорочував інші, призвів до колосальних витрат і тільки збільшує витрати держави», — зазначив Юрій Кармазін.
На думку Кармазіна, виборче правосуддя в України працює зі збоями, адже опозиціонери Юлія Тимошенко і Юрій Луценко сидять ні за що, в той час як представники провладних сил, зокрема Юрій Бойко, «панують» та знають ціну свого бізнесу і народних переплат за його послуги.

Популярность: 15% [?]