Кармазін: Реформування «Укрзалізниці» є фактичним знищенням укладу життя

Так прокоментував недолугі нововведення у роботі «Укрзалізниці» народний депутат України Юрій Кармазін під час конференції, яка проходила в ІА “RegioNews”.

«Людина, яка виїжджала з Одеси поїздом «Чорноморець», сідала о 22:54 і приїжджала у Київ о 7:37, тепер вона буде виїжджати о 15:05 і приїжджати в 23:17. Тобто весь день вона буде їхати, і вже не може бути на роботі. Зрозуміло, що втричі зменшується коефіцієнт корисної дії цієї людини. Аналогічно це робиться і в східному напрямку, наприклад поїзд «Харків – Трускавець», на який жодного білета ніколи не знайдеш, знищується. Знищується сполучення між державами, «Львів – Адлер», наприклад. Мені здається, що влада веде до федералізації країни штучним шляхом», — розказав Юрій Кармазін.
На думку народного депутата, основна мета реформування роботи «Укрзалізниці» – її якнайскоріша приватизація і введення монополії на перевезення. Найбільше занепокоєння у ситуації, яка склалася, викликає те, що тепер люди не можуть із впевненістю спрогнозувати, скільки грошей доведеться заплатити за квиток у тому чи іншому напрямку, розрахувати скільки часу забере дорога до пункту призначення. А також певний час має пройти, щоб встановився чіткий розклад руху оновлених поїздів та люди звикли до нього.
Кармазін також зазначив, що нещодавно у Верховній Раді був оприлюднений запит до керівництва уряду, в якому він вимагає негайного відсторонення Володимира Козака, генерального директора «Укрзалізниці», за повний розвал і розкрадання підприємства.

RegioNews

Популярность: 9% [?]