Кармазін пропонує звільнити директора «Укрзалізниці»

Нещодавно у Верховній Раді був оприлюднений запит до керівництва уряду, в якому народний депутат України Юрій Кармазін вимагає негайного відсторонення Володимира Козака, генерального директора «Укрзалізниці», за повний розвал і розкрадання підприємства. Про це народний депутат розповів під час прес-конференції в ІА RegioNews.

Народний депутат України Юрій Кармазін підрахував, що загальний прибуток від перевезення «Укрзалізницею» 427 млн пасажирів має складати від 21 млрд до 42 млрд гривен, якщо брати до уваги лише мінімальну ціну за квиток 50-100 грн. Він також зазначив, що наразі активісти Партії Захисників Вітчизни, зокрема Павло Бернацький, проводять перевірку порушень з паливно-мастильними матеріалами.
На думку народного депутата, основна мета реформування роботи «Укрзалізниці» – її якнайскоріша приватизація і введення монополії на перевезення.
«За допомогою монопольного становища «Укрзалізниці» влада примушує летіти літаком до Києва, витративши близько півтори тисячі гривень, а потім летіти чи до Львова, чи до Одеси, і також витратити близько цієї суми. Таке реформування нам не потрібно, і саме слово «реформування» звучить уже, мабуть, лайливо», — відзначає Юрій Кармазін.
Народний депутат також обурений через замовчування керівництвом «Укрзалізниці» аварії, яка сталася у Криму, коли вантажний потяг зійшов з рейок, у наслідок чого було затримано багато поїздів. Кармазін також заявив, що, зокрема, такі компанії як «Українська транспортно-операторська компанія ТОВ «Укрток» та «Міжрегіональний промисловий союз» викрали у держави більше десяти тисяч вагонів і не понесли жодної відповідальності.

Популярность: 17% [?]