Нелегітимність призначення Лутковської має розділити не тільки Мартинюк, а й Литвин – Ю.Кармазін


КИЇВ. 28 квітня. УНН. Нелегітимність призначення на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини має розділити не тільки перший віце-спікер Адам Мартинюк, а й голова парламенту Володимир Литвин. Таку думку у коментарі УНН висловив народний депутат з фракції НУ-НС Юрій Кармазін.

«Легітимність цього призначення відповідає нулю. Я учора і позавчора був у голови Верховної Ради України В.Литвина, надав йому депутатські звернення, в яких показав і обґрунтував, що мало того, що Лутковська незаконно обрана, так ще й порушила вимоги антикорупційного законодавства, приховала, збрехала парламенту. Але крім всього іншого допущене пряме порушення стаття 38 ч.1 закону про регламент Верховної Ради України, яка передбачає, що перед таємним голосуванням кожен бюлетень має бути підписані головою комісії і секретарем комісії, і поставлена печатка. Це робиться для того, щоб не можна було нічого підробити і щоб було контрольоване число бюлетенів», — зазначив політик.

Як з’ясувалося, за його словами, перед засіданням комісії, пропозицією голови було поставлено на усне голосування про те, щоб не підписувати кожен екземпляр, а зробити на ксероксі один примірник і його підписати. Так були виготовленні бюлетені.

«Всупереч статті 38 закону кілька членів комісії самочинно змінили закон. Вийшли за межі свої повноважень. Тобто, перевищили їх, чим самим скоїли кримінально-карані діяння. І про це записана окрема думка народного депутата Володимира В’язівського і Віктора Олійника», — нагадав депутат.

Ю.Кармазін сказав, що він про це все написав голові парламенту Володимиру Литвину і повідомив його особисто, щоб той потім він не сказав, що чогось не знає. Я йому показав всі документи і з ДАІ, податкової, які свідчать про те, що Лубківська обдурила депутатів Верховної Ради. І через це повну відповідальність за не легітимність мають нести не тільки Адам Мартинюк, але й цю відповідальність має розділити і голова Верховної Ради Володимир Литвин", — наголосив Ю.Кармазін.

Джерело: УНН

Популярность: 92% [?]