Ю. Кармазін: Коаліція зарано оголосила В. Лутковську омбудсменом


Саме таку заяву зробив Ю. Кармазін після голосування у Верховній Раді за Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.
Так, народний депутат зазначає, що процедура висунення, голосування та обнародування результатів за кандидатуру омбудсмена відбувалась з грубим порушення норм чинного законодавства і є достатньо підстав для скасування результатів голосування.
Під час голосування було порушено вимоги статті 6 Закону України «Про уповноваженого Верховної Ради з прав людини» та Закон України «Про Регламент Верховної Ради України», у зв’язку з чим відбулося порушення таємної процедури голосування, яке фактично було контрольоване керівництвом фракцій.
Дума., що таке таємниця думаю знає кожний і кожний дивлячись на ці фото може переконатися в тому, що при голосуванні відбулося грубе порушення законодавства тими, хто саме написав ці закони на користь того, хто повинен буде захищати наші з вами права. І те як відбувалися ці вибори засвідчили, що звичайним людям годі чекати якоїсь совісті народних обранців, що під час майбутніх виборів будуть обов’язково застосовані брудні технології.
Те, що відбувалось під час виборів не можна назвати таємним голосуванням, про що яскраво свідчать відео- та фотоматеріали, зафіксовані громадськістю. Так, кожен представник депутатської фракції Партії Регіонів після голосування виходив та перед журналістами та керівництвом Фракції показував бюлетень, в якому стояла позначка напроти кандидатури В.Лутковської. Це було зроблено саме для того, щоб унеможливити факт голосування депутатом проти кандидатури В. Лутковської. Представники більшості настільки перехвилювалися, що зібрали в цей день майже всіх своїх представників, навіть тих, хто майже не приходить у сесійну залу.
Про факт порушення під час голосування було повідомлено у зверненні до Голови Верховної Ради України заступником голови Лічильної комісії В. В'язівським, яке не дозволили озвучити з трибуни Верховної Ради України.
Кармазін Ю. А. зазначає, що за його ініціативою зареєстрована постанова про утворення спеціальної тимчасової слідчої комісії з питань перевірки фактів, обнародуваних заступником голови Лічильної комісії В.В'язівським щодо порушення чинного законодавства під час виготовлення бюлетенів для таємного голосування та порушення законодавства України при висуненні В. Лутковської на посаду у зв'язку із несумісністю із основоположними критеріями, закріпленими законодавством України щодо кандидата на таку посаду, наданні завідома неправдивих відомостей про доходи за 2011 рік, введенням народних депутатів України в оману та зафіксованими фактами численних порушень під час голосування. Це все здійснюється з метою недопущення до складання присяги В. Лутковської, яка висунута та обрана внаслідок порушення законодавства України та вступ у повноваження якої призведе до нівелювання інституту захисту прав людини та порушення національних інтересів України та захистити права громадян України.
Підкреслюю, що призначення Лутковської В.В. на посаду уповноваженого Верховної Ради з прав людини є не лише нонсенсом з точки зору несумісності її кандидатури із основоположними критеріями, закріпленими законодавством України щодо кандидата на таку посаду, а і з точки зору міжнародної практики. Адже призначення захисником прав людини особи, яка стояла 11 років «по інший бік барикади», викличе нову хвилю невдоволення міжнародних спостерігачів, які з новою силою заговорять про останні кроки до згортання усіх демократичних процесів в Україні і її впевнений поступ до тоталітаризму, що зовсім не сприятиме налагодженню відносин з Європою та усією міжнародною громадськістю.

Популярность: 36% [?]