Кармазін: у КОДі тривають непрості переговори щодо єдиного списку


У Комітеті опору диктатурі тривають непрості дискусії щодо спільного походу на вибори до Верховної Ради і говорити про кінцевий результат поки зарано. Про це Тижню заявив учасник КОДу, лідер Партії захисників Вітчизни Юрій Крамазін.

«Непрості йдуть розмови. Через це поки рано щось говорити про кінцеву конфігурацію того, що зробить КОД. Але думаю, що всі опозиційні сили знайдуть формулу вирішення цього питання», — зазначив Кармазін.

«Мені б хотілося, щоб не було трьох-чотирьох колон походу. Я бачу, що тільки одна має бути колона опозиції і одна колона влади. Все. Більше ні другої, ні третьої колони не має бути», — вважає народний депутат.

Кармазін нагадав, що у серпні минулого року, коли було створено КОД, більшість опозиційних політичних сил не вважали можливим спільний похід в парламент.

«Нам довелося багато чекати, багато працювати, щоб погодилися і інші політичні сили на цей формат. Я думаю, що ми оприлюднимо ті висновки, до яких ми прийдемо», — зазначив він.

Кармазін підкреслив, що «перемовини ведуться постійно. Тому партії КОДу працюють спільно на перемогу на виборах».

Нагадаємо, до складу опозиції, яка піде на вибори єдиним списком на базі «Батьківщини», наразі увійшли «Батьківщина», Фронт змін, Народний рух, Народна самооборона, «За Україну», Партія Реформи і Порядок.

До КОДу також входять Партія захисників Вітчизни, Європейська партія (Микола Катеринчук раніше заявив, що піде на вибори самостійно), Наша Україна, ВО «Свобода».

Як повідомлялося, термін узгодження кандидатур до єдиного опозиційного списку на вибори Верховної Ради за мажоритарними округамипродовженодо 12 травня.

Популярность: 76% [?]