Привітання з Великоднем від Юрія Кармазіна


З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаю Вас із найсвітлішим весняним святом — Днем Воскресіння Христового!
Чудо Христового Воскресіння об'єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.
З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. В ці дні ми дякуємо Господу Богу за те, що у час випробувань ми відчували його захист і підтримку.
В найскладніші моменти ми непохитно вірили — Господь не залишить нас. Тож, направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави.
В цей світлий день, щиро бажаю Вам добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі та Божого благословення. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя — кращого і добрішого.

Христос Воскрес!

Популярность: 16% [?]