Кармазін: «Я не думав, що уряд піде на підтримку мого законопроекту.»


Депутати з фракцій БЮТ та НУНС заблокували президію і трибуну Верховної Ради. Спочатку вимагали прибуття до парламенту Міністра палива та енергетики Юрія Бойка, аби він роз`яснив законопроект про реформування «Нафтогазу».

Потім зажадали бачити Генпрокурора через недопуск депутатів у Качанівську колонію. Замість законопроект щодо «Нафтогазу» вирішили розглянути інший — опозиційний, який забороняє приватизацію вітчизняної ГТС.

«Ми проаналізували ситуацію, яка склалася. Ми проаналізували дуже ретельно законопроект, який підготував народний депутат Кармазін. І вважаємо, що на сьогодні прийняття цього законопроекту може бути першим кроком на шляху реалізації реформ в нафтогазовому секторі», — сказав заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Володимир Макуха.

«Я не сподівався, я дуже різко відношусь до уряду і весь час висуваю альтернативні проекти. Я не думав, що уряд піде на підтримку мого законопроекту. Але сьогодні це було заявлено при всьому складі уряду», — радіє народний депутат, фракція НУНС Юрій Кармазін.

Втім, сам розгляд документу відклали на потім. А от замість Генпрокурора для опозиції у парламенті намагалася виступити голова Тимчасової слідчої комісії питань розслідування можливої державної зради екс-прем`єра. Але не змогла.

Питання про виконання резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи, на розгляді якого наполягала опозиція впродовж тижня, через блокування трибуни, також залишили поза увагою. Представники більшості протестні дії колег назвали вкрай нелогічними.
Джерело:
24tv.ua

Популярность: 25% [?]