Юрій Кармазін зацікавився долею ансамблю «Верховина»

Розглянувши звернення депутата Верховної Ради України Юрія Кармазіна щодо ситуації, яка склалася довкола Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю України “Верховина”, голова Львівської обласної ради Олег Панькевич подякував депутатові Верховної Ради України за ту увагу, яку Юрій Кармазін приділяє збереженню української культури, творчості та духовності, зокрема, питанню діяльності Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України “Верховина” та надав роз'яснення щодо позиції Львівської обласної ради в цьому питанні, повідомила прес-служба Львівської облради.

Зокрема, Олег Панькевич зазначив, що Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України “Верховина” – це єдиний заклад культури, який, перебуваючи в комунальній власності Дрогобицької міської ради, фінансується з обласного бюджету.

Цей факт і став причиною того, що питання функціонування ансамблю неодноразово, детально розглядалося на засіданнях постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради (зокрема, на виїзному засіданні 16.02.2012 р. у м. Дрогобичі.). Предметом розгляду також було питання приведення установчих документів ансамблю у відповідність до норм чинного законодавства України.

Голова обласної ради наголосив на тому, що питання виселення ансамблю із займаних приміщень не було і не є предметом розгляду Львівської обласної ради, оскільки приміщення ансамблю знаходяться в комунальній власності Дрогобицької міської ради. Також Львівська обласна рада не була ініціатором перепрофілювання, а тим паче,ліквідації закладу.

Олег Панькевич у своєму листі на адресу депутата Верховної Ради України Юрію Кармазіну підкреслив, що Львівська обласна рада і надалі вживатиме всіх можливих заходів для підтримання української культури й приділятиме увагу питанню забезпечення належного функціонування Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю України “Верховина”.

Також у своєму депутатському зверненні Юрій Кармазін порушив перед Міністром культури України та головою Львівської обласної державної адміністрації питання щодо проведення перевірки фактів перевищення службових повноважень з боку окремих функціонерів Львівської обласної державної адміністрації, що виразилося в намаганні протизаконним шляхом змінити Статут та виселити відомий в Україні та світі Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України “Верховина”.

http://galinfo.com.ua/news/106299.html

Популярность: 25% [?]