Ю.Кармазін — «Укрзалізниця» має залишатися у власності держави


«Укрзалізниця» має залишатися у державній власності.

Таку думку висловив народний депутат від блоку НУ-НС, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя Юрій Кармазін в ефірі програми «РозворотUA» на «Радіо Ера ФМ».

«Залізниця повинна бути державною, оскільки це відповідає стратегічним інтересам держави. Більше того, до цього часу наше законодавство стояло на сторожі цього», — зазначив він.

Депутат зазначив, що треба зупинити всіх, хто намагається розбазарити стратегічно важливі для держави об'єкти. «На першому місці в Україні — земля, далі нафтогазова система, а за нею — залізниця. Мені складно підрахувати, скільки коштує «Укрзалізниця», — підкреслив Ю. Кармазін.

Як повідомлялося, в четвер парламент планує розглянути в другому читанні законопроект «Про особливості створення державного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування».

Нагадаємо, голова Фонду державного майна Олександр Рябченко сьогодні повідомив, що питання приватизації залізниці в Україні буде розглянуте тільки після реструктуризації «Укрзалізниці». У той же час, за його словами, компанія повинна перейти в приватні руки частинами.

http://www.golosua.com/ua/main/article/ekonomika/20120222_ukrzaliznyitsya-doljna-ostavatsya-v-sobstvennosti-gosudarstva-deputat

Популярность: 30% [?]