Корупцію можна долати за допомогою безготівкових розрахунків — Ю.Кармазін


КИЇВ. 24 лютого. УНН. Подоланню корупції в державних органах України сприятиме запровадження безготівкових розрахунків. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, народний депутат від НУ-НС Юрій Кармазін.

«Що стосується декларацій, то декларувати треба витрати. Задля того, аби покінчити з корупцією, сьогодні треба переводити все на безготівковий оборот. Тоді все буде відслідковуватися. Буде відслідковуватися сфера торгівлі, що унеможливить „чорну“ готівку. А сьогодні більшість підприємств хочуть працювати з готівкою», — зазначив Ю.Кармазін.

Торкаючись питання подання до Конституційного суду щодо окремих статей антикорупційного законодавства, які стосуються декларування витрат народних депутатів, він повідомив, що межа декларування має знизитися до 50 тисяч гривень.

«Багаті люди, які роблять покупки на суму понад 150 тисяч гривень, пам'ятають, що купують. Я вважаю, що межа декларування має знизитися до 50 тисяч…у нас не виконується антикорупційне законодавство. Останнім прикладом став розгляд законопроекту щодо „Укрзалізниці“. Ніхто не проводить антикорупційну експертизу. Міністерство юстиції в цьому не зацікавлено, тому найбільше за всіх сприяє корупції Мінюст», — сказав Ю.Кармазін.

Нагадаємо, антикорупційне законодавство ухвалено у квітні 2011 року. Ряд джерел повідомляв, що група народних депутатів звернулася до Конституційного суду щодо роз’яснення процедури декларування видатків парламентарів.

Джерело: УНН

Популярность: 49% [?]