Гречка не допоможе доброму та щирому Черновецькому повернутися в політику


Меру Києва Леоніду Черновецькому не вдасться повернутися у велику політику навіть за допомогою застосування методів підкупу виборців продуктовими наборами. Таку думку в коментарі висловив народний депутат від НУ-НС Юрій Кармазін.

«Кращі часи для Черновецького-політика вже минули. Я думаю, що кияни довго будуть пам’ятати про його господарювання. На превеликий жаль, йому не вдалося зробити нічого з того, що він обіцяв. Я не знаю, для чого йому йти в народні депутати. Мені прикро, що Черновецький, будучи дуже доброю та щирою людиною, оточив себе командою злодіїв. Ця «молода команда» розшматовувала Київ, а він не завжди знав про це, ставши заручником цієї команди… Я не бачу Черновецького майбутнім мером – це однозначно. І я думаю, що навіть гречка не все вирішить на виборах до Верховної Ради», — зазначив Кармазін.

За словами парламентарія, у Черновецького був колосальний потенціал для реалізації своїх обіцянок на посаді Київського міського голови, однак його оточення звело нанівець усі сподівання киян.

«У нього не вистачило сили поміняти цю команду», — вважає парламентарій.

Нагадаємо, Леонід Черновецький відмовився брати участь у виборах Київського міського голови, які відбудуться восени 2012 року. Черновецький не виключив своєї участі у парламентських виборах.

За матеріалами: «УНН».

Популярность: 13% [?]