Кадрова політика в Україні зазнала краху – Ю.Кармазін


КИЇВ. 2 лютого. УНН. Кадрова політика в Україні зазнала краху через те, що під час призначення людей на державні посади не враховується рівень їхнього професіоналізму. Про це ексклюзивному коментарі УНН сказав народний депутат від НУ-НС Юрій Кармазін.

«Ситуація абсолютно некерована. Наряду з тим, що всю систему вишукували під одну людину – Президента, виникли проблеми з кадровим підбором. На державні посади призначають людей з бізнесу, тому влада фактично злилася з бізнесом, що створює загрозу національній безпеці країни. Закон „Про державну службу“ в Україні перестав працювати. В Україні є кадровий резерв, його ніхто не скасовував, але з нього ніхто не залучає кадри…Я бачу повний крах кадрової політики. Очевидно, це бачить і Президент», — зазначив Ю.Кармазін.

На його думку, Указ Президента «Про Стратегію державної кадрової політики на 2012—2020 роки» є слабким намаганням систематизувати кадрову політику, яке не здатне покращити ситуацію в даному питанні.

"Здавалося б, антикорупційне законодавство, яке вступило в дію минулого році, повинно стати «холодним душем» для тих, хто робить невідповідні кадрові призначення. Незважаючи на це, в основі кадрової політики лежить «земляцтво», — додав Ю.Кармазін.

Нагадаємо, Президент України підписав Указ «Про Стратегію державної кадрової політики на 2012—2020 роки».

Джерело: УНН

Популярность: 15% [?]