КАРМАЗІН про Конституційний Суд: «Я тебе породив я тебе і знищу ! ! !»

З такими словами з відомого твору Гоголя «Тарас Бульба», почав свій коментар з приводу сьогоднішнього рішення КС відомий правозахисник, нардеп Юрій Кармазін.
Як стало відомо з офіційних джерел, 26 січня 2012 року Конституційним судом України оголошено рішення, яким дозволено Кабінету Міністрів України корегувати норми чинних Законів щодо розміру соціальних виплат.
«Приймаючи це рішення судді Конституційного суду спільно вчинили злочин проти українського народу, за який прийдеться відповідати не лише перед людьми, а й перед Богом. Це я Вам кажу не лише як автор Кримінального кодексу, а як ініціатор створення Конституційного Суду. Так, так, саме я був одним із тих, хто вніс пропозиції про створення такої конституційної інституції, метою діяльності якої мало стати захист конституційних прав громадян та всього українського народу» зазначає Кармазін.
Зі слів депутата, вказане рішення суперечить не лише прямим нормам Конституції, попереднім рішенням КС та чинному законодавству України, а й фактично перевертає з ніг на голову всю теорію права. «Такого правового колапсу не було навіть при тоталітарному режимі. Ви тільки
вдумайтесь, як таке може бути в правовій державі, що згідно рішенню Конституційного суду підзаконні акти Кабміну мають вищу юридичну сили ніж закони, які приймаються Парламентом. Просто маразм….» запевняє Кармазін.
Відповідаючи на запитання, пан Кармазін розповів про те, що ним вже підготовлені відповідні законопроекти про ліквідацію такої інституції, як Конституційний Суд України у сьогоднішньому її вигляді. Однак, вказані законопроекти Кармазін планує внести на розгляд Верховної Ради після отримання більшості опозиційних сил на Парламентських виборах 2012 року.

Популярность: 56% [?]