Справа Луценка у 70 разів дорожча, ніж інкриміновані йому збитки, — Кармазін


На справу екс-прем'єра Юлії Тимошенко влада витратила понад 100 млн грн, на справу колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка — близько 3 млн грн. Про це сьогодні на прес-конференції заявив народний депутат, перший заступник голови парламентського комітету з питань правосуддя Юрій Кармазін.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, Кармазін відзначив: «Луценку інкримінується нанесення збитку в 42 тисячі разом з водієм, а вартість судового процесу і розслідування вже давно вийшла за мільйон гривень. То хто більший збиток наносить — Луценко з Приступлюком або вся правоохоронна система включно з гарантом Конституції Януковичем? Збиток, очевидно, більший наносять останні».

Уточнюючи, яким чином він розраховує суму, витрачену на слідство і суд у справі Луценка, Кармазін зазначив, що мова йде про зарплати суддям і прокурорам, відрядження, оплату послуг спецпідрозділів.

При цьому народний депутат звернув увагу на те, що суд над Тимошенко, виходячи з цих розрахунків, обійшлася країні не менше ніж в 100 млн грн. За його словами, кожен з прокурорів, судячи з погонів, отримує зарплати не менше 10 тис. грн на місяць, а разом з доплатами за десять місяців судового процесу лише на послуги прокурорів пішло близько 500 тис. грн.

Крім того, Кармазін зазначив, що слід врахувати витрати спецслужб на прослуховування депутатів, адвокатів, свідків тощо. Ще близько 10 млн доларів, нагадав він, було витрачено урядом Миколи Азарова на аудит діяльності уряду Тимошенко.

«Тобто по справі Тимошенко вже не менше 100 мільйонів витрачено лише на розслідування, контролюючі органи тощо. Я не кажу про відрядження надзвичайно дорогі, які були, в тому числі, в США, Раду Європи... У справі Луценка — це трохи менше , але також, за моїми підрахунками, слідство мільйона три витратило коштів», — додав Кармазін.

Нагадаємо, екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, засуджена до 7 років ув'язнення, перебуває в Качанівській виправній колонії у Харкові.

А справа екс-міністра внутрішніх справ Юрій Луценко наразі розглядається в суді. Він перебуває в Лук'янівському СІЗО з 26 грудня 2010 року.

Популярность: 3% [?]