Незаконне і безглузде рішення суддів КСУ позбавило українців пільг — Кармазін


Події, які ми спостерігаємо в державі, є чи не найбільш ганебними і цинічними стосовно громадян Україні, права, свободи та гарантії яких визначають зміст і спрямованість діяльності країни, утвердження і забезпечення яких завжди були головним обов'язком держави.

Про це у своєму блозі пише народний депутат Юрій Кармазін.

Кармазін обурений рішенням КСУ, в якому Азарову дозволили в «ручному режимі» управляти соціальними виплатами.

Після прийняття і вступу в законну силу відповідного недолугого і недосконалого нормативного правового акта, Україну сколихнула хвиля масових соціальних збурень, оскільки громадяни відчули себе беззахисними і кинутими у власній державі.

«Серед іншого, як юрист, я запевнив, що в Україні гарантії держави, зокрема, забезпечення соціального захисту громадян зведено нанівець. При цьому, судді КСУ прийняли незаконне рішення № 20-рп/2011, яким всупереч Основному закону та законодавству України визнали таким, що відповідає Конституції України положення пункту четвертого розділу VII «Прикінцеві положення» Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік». Таким чином, дискредитувавши себе, як орган конституційної юрисдикції, звели до нуля саму суть визначення «Держава». При цьому, варто зауважити, вперше в історії здійснення правосуддя, Конституційний Суд України обійшов осторонь власні ж рішення, прийняті в 2007, 2008, 2009 роках. Мова йде про рішення КСУ від 09.07.2007 р. № 6-рп/2007 та № 15-рп/2009, № 22-рп/2008 », — розповів народний депутат.

Безглуздим і необгрунтованим виглядає позиція Конституційного Суду, який у відповідному рішенні вказує, що конституційне право на соціальний захист не є абсолютним. Як результат — повністю «розв'язані руки» уряду у можливості маніпулювати фінансовими ресурсами держави, обмежуючи при цьому права простих людей і перерозподіляючи кошти Держбюджету на власний розсуд.

За словами Кармазіна, набуття чинності Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» означає дестабілізацію для суспільства і держави і вимагає термінового скасування відповідного нормативно-правового акта.

«Рішення Конституційного Суду України № 20-рп/2011 є таким, що порочить звання судді Конституційного Суду України, оскільки прийнято на догоду політичним уподобанням певних високопоставлених органів державної влади, що, безумовно, знайде свою правову та історичну оцінку з плином часу і, впевнений, зніме маски з осіб суддів Конституційного Суду України, які своїм незаконним і недолугим рішенням позбавили сотні тисяч українців отримувати належні їм по праву грошові компенсації», — підбив підсумки Юрій Кармазін.

Популярность: 13% [?]