Кармазін: «Недолугому Конституційному Суду не вистачає тільки золотих унітазів»

Саме так, депутат Ю.Кармазін розкритикував з трибуни Верховної Ради України діяльність КСУ і його пряму залежність та тісну співпрацю з владою: «Давайте згадаємо, що всі ці депутати, які сидять сьогодні в залі, обиралися зовсім по іншій Конституції і зовсім по іншій Конституції обирався Президент Віктор Федорович Янукович. Ви ж Конституцію дали змінити недолугому дебільному Конституційному Суду, який зробив державний переворот. Ви все добре усвідомлюєте. Без парламенту зробив державний переворот, хоча по тій Конституції Україна жила 4 роки. І тепер ви посилаєтесь на Конституцію. А тепер, а тепер для того, щоб Конституційний Суд мовчав, заплив жиром, ви його закидали мільйонами. 67 мільйонів на 18 членів Конституційного Суду. Покажіть мені як їх можна витратити? Ну, розкажіть, хоча би, як витратити. Золоті унітази тільки поставити можна в тому Конституційному Суді», наголосив депутат.
За одне, пан Кармазін нагадав і про будівництво «Південного потоку»: «Ми робимо сьогодні істерику у вигляді виступів представників міністерства чи то економіки, чи то палива і енергетики Бойко, чи повністю неспроможності закордонної політики, яку здійснює пан Грищенко, коли говоримо про те що українська труба перетвориться в груду металу.
А разом з тим, північний потік російський уже зупинявся двічі, причому один раз на чотири дні. А уявімо на хвилинку, що були б морози і Європа замерзла? І це все робиться у той час, коли людям із засобів масової інформації про це нічого не доводять і «стихаря» ведуть перемови замість того, щоб здешевлювати квартирні плати. Вони збільшилися вдвічі.
Через це Закон про мораторій, який виходить всього із трьох статей, де встановлюється, що припинення дії мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення можливо тільки за одночасного виконання таких умов: реальний ріст доходів не менше ніж на 30 відсотків, повної заборгованості. Це правильний закон, його треба прийняти», запевнив Кармазін.

Популярность: 0 [?]