Європейський суд менше ніж за півроку розгляне справу Тимошенко – Ю.Кармазін


КИЇВ. 18 грудня. УНН. Європейський суд з прав людини менше ніж за півроку розгляне скаргу екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко про порушення норм Європейської конвенції з прав людини під час притягнення її до кримінальної відповідальності. Таку думку у коментарі УНН висловив народний депутат з фракції НУ-НС Юрій Кармазін.

«Справа є безпрецедентною. Тому я переконаний, що і терміни розгляду будуть безпрецедентними. Тобто, якщо дивитися на терміни розгляду, які є по тих прецедентах, що склалися, то, як правило, розгляд справи займає не менше року (у Європейському суді з прав людини – Ред.). Але у зв’язку з тим, що сьогодні не тільки вся Європа, але й увесь світ „гуде“ щодо справи Тимошенко, то я переконаний, що вона буде розглянута менше ніж за півроку», — переконаний політик.

На думку Ю.Кармазіна, рішення Європейського суду з прав людини буде таким: «Держава Україна чи уряд України допустив порушення Конвенції про права людини, які виражаються у тому, що суд був не справедливий, до життя людини ставилися без належної поваги. Також йтиметься про те, що були порушені всі можливості для надання захисту, для вільного доступу до інформації про судове засідання».

За його словами, державу Україна зобов’яжуть скасувати рішення судів по справі екс-прем’єр-міністра Ю.Тимошенко. А також виплатити певні суми моральної компенсації.

«Таким чином, це буде моральна сатисфакція. Це перше. І друге – свідчення найвищої установи в Європі про те, що рішення відбуваються не по закону. Через це, я не думаю, що Януковичу треба зараз чекати рішення цього суду», — наголосив Ю.Кармазін.

Як повідомляли українські ЗМІ, Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду скаргу екс-прем'єра Юлії Тимошенко про порушення норм Європейської конвенції з прав людини під час притягнення її до кримінальної відповідальності.

Популярность: 5% [?]