Юрій Кармазін заявив, що звернеться до Президента Україна Віктора Януковича з вимогою дати оцінку діям мера Слов'янська


Фракція Партії регіонів у Слов'янській міській раді Донецької області звернулася до мешканців міста Слов'янськ із заявою про те, що журналісти публікують і показують негативні матеріали про діяльність мера міста Нелі Штепи. Заяву склали і віддали до друку керівник партійної організації та секретар міської ради Олександр Самсонов і сама Неля Штепа, при цьому на назвали ЗМІ «заангажованими». Згідно з депутатськими критеріями, під це клеймо підпадають провідні українські телеканали та друковані ЗМІ, а також основні сайти Донецька.

Ні для кого вже в Україні не є таємницею, що окремі представники Партії регіонів фактично оголосили війну ЗМІ та окремим журналістам. Але так, як це сформулював керівник слов'янських регіоналів Самсонов, ще ні хто раніше не говорив. Фактично, він обізвав українських журналістів заангажованими через те, що провідні ЗМІ країни опублікували і показали, як Неля Штепа обізвала журналістів «суками» і «представниками найдавнішої професії». Як бачимо, керівництво Донецької обласної організації Партії регіонів не тільки не засудили м'яко кажучи, некоректні дії пані Штепи, а й враховуючи останню заяву Самсонова, зміст звернення було погоджено з секретарем Донецької обласної організації ПР Олександром Касянюком. Адже важко уявити, що Касянюку не відомо про всеукраїнський резонанс навколо звинувачень з боку Штепи на адресу журналістів, пише сайт «Выбор Славянска».
Депутатське звернення, складене Штепой і Самсоновим, опублікувала газета «Слов'янська правда» — приватна особиста газета міського голови Нелі Штепи, через яку мерша закрила міську комунальну газету «Наш Слов'янськ», звільнивши журналістів видання. Закриття Штепой «Нашого Слов'янська» засудив керівник Національної спілки журналістів України Ігор Лубченко.
Мер Слов'янська Неля Штепа не обмежилася закриттям газети. Представляючи звіт про перші 100 днів роботи на посаді міського голови, Штепа назвала кореспондента слов'янської районної газети «Вісті» Ольгу гетьманську «сукою», а під час засідання міськвиконкому і зовсім заявила, що журналісти є представниками «найдавнішої професії». Сама Штепа заявила, що вона вжила не слово «сука», а слово «Саня», таким чином прямо під час звіту викликаючи горисполкомівського електрика і планує подати до суду на YouTube, на якому викладено скандальне відео.
В перелік «заангажованих» ЗМІ, за критеріями депутатів-регіоналів потрапляють фактично всі українські телеканали, які показали ролик, в якому Неля Штепа називає журналістку «сукою». У тому числі, і канал ICTV, журналісти якого поїхали до Слов'янська і встановили, що «електрик Саня» ніколи не працював в міській мерії. Також в перелік можна віднести і телеканал «1 +1», який зовсім недавно показав у новинах сюжет про корупцію в мерії Слов'янська при закупівлі продуктів харчування для міських шкіл. Швидше за все, слов'янські депутати мали на увазі і сайт «Острів», в інтерв'ю якому губернатор Донецької області Андрій Шишацький розкритикував бездіяльність Нелі Штепи. Мало того, про те, як Штепа спілкується з журналістами написали більшість інтернет-сайтів України, в тому числі і авторитетна в медіа-середовищі «Телекритика», а народний депутат України Юрій Кармазін заявив, що звернеться до Президента Україна Віктора Януковича з вимогою дати оцінку діям мера Слов'янська.
Проаналізувавши публікації про діяльність Нелі Штепи на посаді міського голови, можна зробити висновок, що жодна з них не є вигадкою преси — журналісти просто виконували свою роботу і об'єктивно описували чергові некоректні висловлювання міського голови.
За неповажне ставлення до представників ЗМІ та цілеспрямовану роботу по знищенню місцевої преси Національна спілка журналістів оголосила Нелю Штепу «ворогом преси», а депутати Верховної Ради від Партії регіонів Володимир Малишев, Володимир Вечерко і Олександр Єфремов розкритикували дії Штепи.
«Я думаю, що це вплине на рейтинг Нелі Штепи і, насамперед, на рейтинг Партії регіонів, оскільки така поведінка неприпустима для міського голови. Ми в партії говоримо, що повинні бути відкритими, що повинні розмовляти з журналістами, в коректній формі, щоб був діалог. Бувають питання приємні, бувають неприємні, але треба якось ці брутальності обходити. Це моя особиста думка і глибоке переконання. Я не знаю, чому вона це собі дозволяє ... », — підкреслив депутат Вечерко.
Самі журналісти Слов'янська незадоволені діями і висловлюваннями Слов'янського міського голови Нелі Штепи. Однак вони стверджують, що те, що вона обзиває їх «суками» і повіями — тільки квіточки. На думку майстрів пера, значно страшніше те, що пані Штепа довела місто-курорт до розрухи.
Зокрема, засновник і видавець газети «Панорама тижня» Віктор Малюга зазначив, що Неля Штепа мало того, що журналістів обзиває, вона ще з міста-курорту зробила суцільні руїни. «Там, де вона, там — повна розруха. Зараз місто Слов'янськ — у вкрай важкому стані, в якому не був ніколи. Це страшне, що відбувається з нашим рідним містом, який був колись славним курортом, а зараз — руїни», — зазначив засновник газети. Він додав, що не дуже здивувався, що Неля Штепа обізвала журналістів повіями.
«Знаючи нашого мера, я вже не дивуюся, що вона обізвала журналістів, адже вона і сукою раніше журналістку обзивала і планувала судитися з журналістами. Вона взагалі не дружить з головою, не думає, що говорить. Але якщо розповісти, що вона витворяє, те, що вона обізвала журналістів — це крапля в морі тих нісенітниць, які вона видає зазвичай», — розповіла видавець газети ТВ-плюс Олена Шестопалова. На думку Олени Шестопалової, «найдавнішими професіями є землеробство і скотарство, і в цьому контексті слова мерші є відвертою профанацією.
За словами журналіста, головного редактора газети оголошень «Слов'янські відомості», депутата Слов'янської міської ради Олега Зонтова, чиновники часто забувають, що їм не все дозволено. «Як журналіст, я думаю, що те, що вона обізвала журналістів, — абсолютно неприпустимо, як депутат — посадовій особі треба стежити за собою, як людина, знаю, що Неля Ігорівна — дуже імпульсивна жінка, вона часто висловлюється, зовсім не подумавши» , — зазначив він.
Головний редактор повідомив, що це не перший випадок конфліктів з пресою в Слов'янську. «Був інцидент колись, на засіданні в міськраді намагалися виставити за двері пресу. Я як єдиний депутат з журналістів, завжди стаю на їх захист, але, на жаль, прецедентів вистачає», — констатував Олег парасольок.
Як відомо, Неля Штепа одним зі своїх досягнень вважає свою участь у процесі закриття 3-х найбільших навіть за мірками всього пострадянського простору промислових підприємств у Слов'янську. І це при тому, що за даними останнього рейтингу областей «Коментарі», однією з ключових недоробок губернатора Донеччини Андрія Шишацького є скорочення робочих місць. Також, зовсім недавно мер вирішила здати на металобрухт майно міського водоканалу.

Популярность: 22% [?]