Привітання Юрія Луценка з Днем народження

Шановний Юрію Віталійовичу!
День народження — це тепле домашнє свято, яке Ви змушені зустрічати за холодними стінами СІЗО. Замість щирих обіймів, привітань, побажань від близьких людей і соратників, сьогодні Ви маєте лише усні, заочні, далекі від Вас привітання. Але вони на стільки щирі, що проб`ються крізь загратовані вікна Вашої камери, адже ці слова самі палкі і теплі, які линуть від всього серця, які будуть Вами почуті через тюремні мури. Я переконаний, що в серцях українців зароджується ще більше самовідданості і наснаги до безкомпромісної боротьби з нинішньою антиукраїнською владою, тому що Ви показуєте своєю позицією, духом, войовничим настроєм та оптимізмом їм приклад.

Ці Ваші якості, рішучість і сила духу, проходять додатковий гарт, після чого стануть ще міцнішими, Вас не може зламати якась жменька боягузів при високих державних посадах, які думають, що, ув`язнивши, перемогли Вас, перемогли українську опозицію, перемогли народ.
Вони помиляються не знаючи, що в тюрми не можна посадити свободу! Бо в суспільстві зріє протест.
Чим більше влада буде навісніти – тим швидшим стане її кінець.
Якщо влада вибрала за пріоритет знищення власного народу, культури, нації — то вона стала на шлях самознищення.

Ви можете покластися на Ваших колег, які тримають оборону разом з Вами і залишаються єдиним цілим, непохитним, бойовим кулаком в протистоянні з сьогоднішнім режимом.
В цей світлий день — я хочу запевнити Вас від свого імені, що моя позиція залишається не змінною, я ще міцніше триматиму політичний опозиційний багнет, наполегливіше гуртуватиму громаду, аби разом з опозиційними політичними силами наблизити перемогу над тоталітарно – олігархічним режимом.

А Вам, особисто в цей день, хочу побажати здоров`я і терпіння, ще більше гумору і стійкості. Які б високі не зводили між Вами і народом стіни, вони не здатні втримати справжнього лідера опозиції, яким Ви є.
Нехай Бог береже Вас та оберігає Ваших близьких і рідних.

З повагою, щиро
Юрій Кармазін

Популярность: 11% [?]