Привітання від Юрія Кармазіна з Міжнародним днем прав людини!


Шановні співвітчизники! Дозвольте привітати Вас з нагоди Дня прав людини, який відзначається щорічно з метою пропаганди загальної декларації захисту прав людини. В цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей.

Цей день є нагадуванням про те, що кожен політик, державний діяч, державний службовець, виконуючи функції, які покладені на нього суспільством, повинен працювати у першу чергу в ім’я людини.

За двадцять років незалежності нашої держави, Україна ще не з повна закріпила у світі статус вільної демократичної країни, громадяни якої мають рівні права та свободи, закріплені Конституцією, а органи влади суворо стежать за її дотриманням. І тому, сьогодні ми всі, кожним кроком, кожним рішенням, спільними зусиллями маємо йти до утвердження такого статусу. Для влади дотримання та захист прав громадян завжди повинно бути головним пріоритетом, на якому базується наша державна політика.Як результат, кожен українець має бути гордими за те, що живе у вільній країні, де можна вільно виражати свої погляди, мати рівний доступ до інформації і не боятися переслідувань чи дискримінації через політичні переконання.
Тож сьогодні, я від себе особисто, сердечно вітаю всіх громадян та бажаю міцного здоров’я, щастя, миру , добра і благополуччя Вам та Вашим родинам! Нехай Господь Бог береже Вас та Ваших близьких.

Популярность: 5% [?]