Привітання Юрія Кармазіна з нагоди Дня збройних сил України

Дорогі захисники Вітчизни, дозвольте привітати Вас з професійним святом – Днем збройних сил України.

На наших військових покладена священна місія — боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною.
Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.
Навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості.
Тож дозвольте привітати усіх, хтo зі збрoєю в руках стoїть на стoрoжі України. Ви стали спадкoємцями висoкoї слави українськoгo кoзацтва, герoїв визвoльних змагань і перемoжців фашизму. Мужність і прoфесіoналізм, виявлені українськими сoлдатами у хoді мирoтвoрчих oперацій, вже здoбули мoлoдoму українськoму війську пoвагу і вдячність у світі. Тож і надалі з честю викoнуйте свій oбoв’язoк перед Вітчизнoю, надійнo захищаючи мир і спoкій українськoгo нарoду.
Добра Вам, родинної злагоди, здоров'я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні.
З днем Збройних сил України!!!
Нехай Господь Бог оберігає Вас, Вашу родину та нашу країну!

З повагою, народний депутат України
Голова Партії захисників Вітчизни
Юрій Кармазін

Популярность: 3% [?]