Кармазін впевнений, що доля Костусєва вирішена «нагорі»


Нардеп-одесит Юрій Кармазін повідомив, що за його інформацією мер Одеси Олексій Костусєв хоче досидіти на своїй посаді до кінця року. А у Сергія Ківалова великі шанси стати його наступником.
Олексій Костусєв досі не подав заяву про складання повноважень мера Одеси в Одеську місьраду. Про це ТСН.ua повідомив нардеп від НУНС Юрій Кармазін.

Утім, за слова нардепа, відставка Костусєва є неминучою, через те що це рішення прийнято «нагорі».

«Костусєв виявився абсолютно не здатним керувати містом. Через що летить популярність Партії регіонів у Одесі. У зв'язку з цим він запрошувався на розмову до Адміністрації президента... Рішення про те, що Костусєв мером не буде, президентом прийняте однозначно. Партія не хоче нести далі серйозних електоральних втрат», — сказав Кармазін.

За його інформацією, Костусєв хоче досидіти на своїй посаді до кінця року, поки триває обговорення його подальшого майбутнього. У Партії регіонів, на думку Кармазіна, теж ще не вирішили, чи вигідні їм перевибори саме зараз. «Вони думають над двома варіантами: або буде виконувати обов'язки секретар міськради, але поки що я не бачу, щоб цей варіант їх влаштовував. Другий варіант – проведення соцдосліджень, які вже тривають, з приводу того, кого одесити більше знають, кому більше довіряють. Ось так сплило прізвище Ківалова», — розповів Кармазін, зазначивши, що Ківалов має великі шанси стати мером Одеси.

На питання, чи не здається йому дивним раптова хвороба Костусєва після розмови у Адміністрації президента, Кармазін відповів: «Криз це така річ – сьогодні є, завтра вже може й не бути».

Нагадаємо, минулого тижня у ЗМІ з'явилась інформація про те, що Олексій Костусєв написав заяву про складання з себе повноважень мера Одеси. Пізніше сам мер цю інформацію спростував. Проте у суботу, 3 грудня, начальник Управління інформації Департаменту інформації і зв'язку з громадськістю Одеської міської ради Ганна Осипчук заявила, що Костусєв пішов у відставку.

Сьогодні Сергій Ківалов заявив, що Костусєв не писав заяву про відставку і підстав для перевиборів мера Одеси немає.

Популярность: 18% [?]