Кармазін пропонує чиновникам добиратися на роботу популістським способом


В українських чиновників слід забрати службові автомобілі і позбавляти посад за неефективне використання бюджетних коштів. Таку думку УНН, коментуючи закупівлю дорогих автомобілів органами державної влади у Донецьку висловив народний депутат з фракції «НУ-НС» Юрій Кармазін.

«Хочуть, хай самі їздять на своїх машинах. У крайньому випадку таким чиновникам можна компенсувати вартість палива. І не треба тримати автопарки, в тому числі автопарк у Верховній Раді, слід ліквідувати автопарк і в Адміністрації Президента», — зауважив Юрій Кармазін.

«Це надзвичайно важливо, але коли на Євро 2012 використовується вдвічі більше, ніж потрібно, то ситуація з закупівлею машин у Донецьку — це така дрібниця, яка лише відволікає увагу», — зауважив парламентар.

Водночас Юрій Кармазін наголосив, що доходи бюджету можна було б суттєво збільшити, якщо б перекрити «витік коштів в офшори з якими є угоди про недопущення подвійного оподаткування».

«Я ставлю питання перед Президентом Януковичем, перед прем’єром Азаровим про те, щоб вони внесли відповідний законопроект до Верховної Ради, але великий бізнес не дозволяє їм цього робити….У нас немає сьогодні прем’єра чи Президента, у нас є люди, що виконують волю десяти великих олігархів», — додав депутат.

Популярность: 5% [?]