Кармазін виступає на заваді корупційних схем розкрадання держаної землі


Землі рекреаційного призначення, особливо в межах прибережної морської зони, завжди викликають інтерес з боку приватних осіб, через що використовується чимало схем в обхід закону для отримання їх у власність, в тому числі за участю підставних осіб та подальшому зосередженні в руках однієї особи.
Так, рішеннями сесії Одеської міської ради від 20.09.2011 року за № №1305-VI, №1306-VI, №1307-VI, №1308-VI, №1309 земельні ділянки, розташовані за адресою: вулиця Віце-адмірала Азарова, 1-А, Б, В, Г и Д, передані у приватну власність в порушення вимог чинного законодавства.
В першу чергу, слід зауважити, що зазначені рішення Одеської міської ради відсутні на офіційному сайті Одеси, що свідчить про небажання органу місцевого самоврядування і щасливого новоспеченого власника ділитися радістю від покупки.
Можновладці заперечують своїми діями той факт, що земля є національним природним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Особливо цінні земельні ділянки, які фактично є „зеленими легенями” міста Одеси, не повинні перебувати у власності окремих осіб.
Згідно даних державного земельного кадастру та ст. 19, 59 Земельного кодексу України, за основним цільовим призначенням надані у приватну власність земельні ділянки «для дачного будівництва» належать до земель рекреаційного призначення.
Мабуть своїми діями влада реалізує пріоритетні напрями державної політики щодо вирішення основних проблем екологічного стану Чорного моря.
Кармазін звернувся з запитом до Прем’єр-міністра України, Голови Одеської обласної державної адміністрації та Генерального прокурора України з тим, щоб вони нарешті звернули увагу на те, як безталанно і безсоромно у громадян України відбирають рекреаційні зони.

Популярность: 33% [?]